Ви знаходитесь тут: Головна > Дієти, Здоров'я > Здоров’я і ваша дієта

Здоров’я і ваша дієта

Здоров'я і ваша дієта

За статистикою, тривалість життя людини, у якої надмірна вага, на вісім-десять років менше, ніж у людини з допустимим за нормами вагою.

Провідними фахівцями медичних центрів розробляються шляхи до зниження ваги і в тому числі – як схуднути в результаті застосування дієти та інших методик. Вживання їжі, яке перевищує норму, малорухливість і обмеження у фізичних вправах – все це штовхає людину до дотримання дієт. У різних їх видах вказані всілякі способи, як схуднути – і при цьому, залишитися здоровим.
Однією з популярних дієт є кремлівська дієта, яка в основу своєї дії заклала принцип по набору балів. Скажімо, ви вирішили схуднути – для цього ваш прийом їжі буде обмежений до сорока умовних одиниць. Кожному продукту закріплено число в балах. У день, дотримуючи кількість балів, яку зазначено в розроблених таблицях, кремлівська дієта, при вже скинутих п’яти – десяти кілограмах за два тижні, дозволяє перейти до шістдесяти умовних одиниць. Але не більше. Цією дієтою можна користуватися в розрахунку на невеликий проміжок часу.Здоров'я і ваша дієта
У будь-якому разі, які б дієти ви не обрали, слід відвідати лікаря – дієтолога. Слід пам’ятати про обмеження для людей з хронічними захворюваннями нирок, серця, шлунка, судин. Категорично протипоказані дієти вагітним.
У світі знайдеться багато фанатів по схудненню. Вони вдаються до використання різних їх видів, не замислюючись, до яких результатів це може призвести.
Слід пам’ятати, що ставлячи перед собою мету, а потім питання – як схуднути, необхідно дотримуватися правила, яке засноване на тому, що тільки раціональне споживання продуктів допоможе вам уникнути швидкого придбання втрачених з таким трудом кілограмів. Уникайте висококалорійної їжі: борошняних виробів, цукру, картоплі. Як можна більше включайте в ваш раціон овочів і фруктів.
На початку будь-якої дієти не намагайтеся різко відмовитися від висококалорійних продуктів – це може бути шоком для організму і привести до незворотних реакцій – порушення обміну речовин. Майже всі дієти включають в свій раціон рибу, м’ясо, сир, овочі. Це допомагає підтримувати організм в потрібній формі і поступово переробляти накопичився жир.
Психологічний настрій дуже важливий, при цьому слід бути твердим у своїх прагненнях і впевненим у своїх силах, а також працювати на успішні результати, які можливі при невдоволенні собою і розумінні позбавлення себе від зайвої ваги.

Залишити коментар