Ви знаходитесь тут: Головна > Лікування > Засоби від діареї

Засоби від діареї

Засіб від діареї   Засоби від діареї широко представлені в наших аптеках, зупинимося на найбільш дієвих ліках. Але перш, ніж перерахувати кошти від діареї, розберемося з продуктами, які можна і не можна вживати в їжу при розладах шлунка:

Не можна – цукор, молоко (взагалі солодке), солоне (горішки, чіпси, солоний суп), свіжі фрукти і овочі, солодкі соки, пряне, гостре.
Можна – сухарі, рис, банани, міцний чай.
Мій засіб від діареї – це 5 середніх горошинок перцю відразу в рот і запити. Стілець закріплюється дуже добре.
Медичні засоби від діареї


Смекта. Смекта являється сильним засобом від діареї, так як вона адсорбує жовчні кислоти з наступним виведенням останніх з організму. Смекта природного походження, з черепашнику. Створює сприятливе середовище в організмі, завдяки якій відбувається відновлення мікрофлори, порушеною при дисбактеріозі. Препарат підходить для будь-якого віку. Смекта не всмоктується в кишечник, що є плюсом цього засобу від діареї.
Гастроліт (регідрон). Приймають для відновлення балансу рідини в організмі, який порушується при проносі і блювоті. Ці препарати продаються без рецепту у вигляді пакетиків, розбавляються водою.симптоми діареї
Імодіум (лопедіум, лоперамід). Це засіб від діареї застосовується при секреторній  діареї. Його слід застосовувати дуже обережно, наприклад, при діареї з кров’ю імодиум застосовувати не можна. У препараті містяться наркотичні речовини – опіати, які не роблять знеболюваної дії. При інфекційній діареї так само не рекомендується приймати цей засіб від діареї, так як можемо залишити шкідливі бактерії в організмі.
Ентерол. Ентерол досить корисний засіб від діареї. Має антимікробну дію і захищає слизову оболонку від всяких токсинів, підвищуючи імунітет кишечника. Взагалі це засіб від діареї застосовується при різних видах діареї і діє досить ефективно.
Так само корисними засобами від діареї вважають бактисубтил і лінекс, – вони нормалізують кишкову флору.
В будь-якому разі не варто доводити справу до застосування засобів від діареї, не роблячи елементарного: перед їжею мити руки, фрукти, овочі, пити чисту воду.

Залишити коментар