Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Яким повинен бути жіночий планшет

Яким повинен бути жіночий планшет

Стрімко увірвавшись в стрункі ряди мобільних електронних пристроїв, що вже стали звичними – мобільні телефони, смартфони, ноутбуки, планшети буквально відразу стали неймовірно популярними. Особливою увагою їх зазначила краща половина людства – дівчина з планшетом органічно вписалася в ділові презентації, модні тусовки, інтер’єр престижних ресторанів.
У чому ж секрет популярності цього гігантського смартфона або ноутбука без клавіатури? Чому саме йому віддана пальма першості у величезному списку найменувань більш потужних-менш громіздких пристроїв, в достатку що заповнюють прилавки спеціалізованих магазинів?

За влучним зауваженням Стіва Джобса, засновника бренду «Apple», що користується незаперечним авторитетом у мільйонів жінок (про його дієтах ходять легенди), «комп’ютер і планшет співвідносяться як вантажівка і легковик. Іноді не обійтися без першого, але часто буває достатньо і другого ». Думка зрозуміла: Володіючи набагато меншим (у порівнянні зі стаціонарним ПК) потенціалом потужності, планшет цілком дозволяє справлятися з повсякденними «обов’язками» – перегляд електронних листів, спілкування в соціальних мережах, прослуховування музики, читання електронних книг і т.п.

Крім того, важливо, що жіночий планшет – це не просто багатофункціональний прилад, а стильний аксесуар, виконаний з численними дизайнерськими вишукуваннями, він виглядає мило і привабливо. Ці якості особливо притаманні моделям компанії «LG» – стильні іконки, насичені яскравими фарбами, незвичайні віджети, легкість і елегантність конструкції припали до смаку вітчизняним «бізнесвумен», що охоче купують планшети саме від цього виробника.

Переваги планшета численні. Перерахуємо деякі з них:

  • Легкість і компактність . Для перегляду інформації та відповідей на листи необов’язково сидіти перед монітором – можна зайнятися цим, зручно влаштувавшись на улюбленому дивані. Без будь-яких додаткових незручностей планшет здатний супроводжувати господиню в подорожах.
  • Зручність і комфорт . Сенсорні екрани планшетів набагато більш функціональні, приємні на дотик, ніж тачпади і мишки (а тим більше стандартні клавіатури).
  • Об’єм пам’яті сучасних планшетів (в середньому, близько 16 Гб) цілком достатній для зберігання необхідної інформації.
  • Автономність . Акумулятори планшетів здатні досить тривалий час працювати без підзарядки (близько 6-8 год), що важливо в умовах утрудненого доступу до джерел живлення.

Слід зазначити, що різноманіття планшетів, наявних сьогодні в продажі, дозволяє підібрати саме ту модель, яка дозволить максимально задовольнити запити користувача. Наприклад, якщо основна передбачувана навантаження буде полягати в перегляді медіафайлів, велика потужність і об’єм пам’яті на потрібні, можна приділити увагу лише розмірами екрану і тривалості автономної роботи.
Якщо передбачається використання для активного спілкування або друкування текстів, корисний буде планшет з можливістю підключення додаткової клавіатури – інтерактивна вбудована клавіатура не завжди пристосована для подібних функцій. Незмінним є одна вимога – планшет для дам повинен бути елегантним і стильним, доповнювати образ, ні в якому разі не дизгармоніюватись  з ним.
У цьому сенсі постає важливе питання, в чому носити планшет, не порушуючи загального стилю? Для цієї мети ідеально підходить  жіноча  сумка-планшет, і що представлена у величезному асортимент, в тому числі найвідомішими брендами. Остання обставина особливо цінна, тому що дозволяє не переглядати кардинально гардероб у зв’язку з придбанням планшета.

Що стосується найбільш кращої моделі, яку можна порадити жінці, тут, як уже зазначалося, превалюють особисті переваги і передбачуваний список робіт. Від цього в кінцевому підсумку залежить вибір: або це буде просто модна іграшка, або повноцінний багатофункціональний помічник. Тим не менш, візьмемо на себе сміливість порекомендувати планшети фірми «LG» – зокрема, моделі линійки  LG G Pad 10.1, що можна оглянути і придбути тут http://www.notus.com.ua/Planshety_lg. Інтернет магазин побутової техніки Notus  давно славиться своєю надійністю, хорошими цінами та великим асортиментом продукції.  

Резюмуючи сказане, зазначимо, що планшет для жінки – необхідний аксесуар, що поєднує в собі діловий і розважальний потенціал. Велика кількість наявних моделей дозволяє придбати саме той варіант, який забезпечить свою господиню максимумом позитивних емоцій, допоможе впоратися з обов’язками, скрасить дозвілля, наситить життя новими фарбами.

Залишити коментар