Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради, Краса > Який автомобіль вибрати жінці

Який автомобіль вибрати жінці

Нелегке це справа – вибір автомобіля для жінці! Дівчина оцінює машину по зовнішності, за її корпусу. А потім часто виявляється, що машина, звичайно, червоненька, але не функціональна. Як уникнути цього? Є рішення!
Звичайно, важливо, щоб машина подобалася зовні, інакше й полюбити її буде складно. Але головне те, що всередині. Краще буде, якщо:
– Дівчина висловить свої побажання щодо характеристик майбутнього автомобіля і те, як вона збирається його використовувати. Зовнішній вигляд залишаємо осторонь, це тільки зашкодить. Характеристики краще записати на папері – так надійніше;
– Знавці запропонують їй на вибір кілька моделей з потрібними характеристиками;
– Дівчина оцінить їх з точки зору естетичної привабливості.
Тобто коротко: знавці радять хороше залізо – дівчина вибирає з нього те, що її приваблює.
Дівочі автомрії
Найчастіше дівчата висловлюють одні й ті ж побажання: надійність, компактність, легкість в управлінні, плавний хід, відсутність шуму, мала витрата пального, наявність місткого багажника для покупок, кондиціонера, зручних крісел. А також купити імпортний автомобіль з гідропідсилювачем керма, автоматичною коробкою передач, малолітражний.
Статистика стверджує, що 80% автомобілів, на яких їздять дами, були куплені чоловіками. Що в дівчатах добре – вони охоче прислухаються до порад і готові змінити своє рішення, якщо у Автофахівці або чоловіків, яким жінка довіряє, є серйозні аргументи проти. «Подобається – не подобається» – не визначальний фактор. А які ж фактори визначають?
Основні параметри вибору автомобіля
– Двигун. Якщо на авто ви плануєте їздити лише на роботу і за покупками, то двигун малого об’єму з невеликою потужністю цілком оптимальний у вашому випадку.
– Коробка передач. Автоматична коробка передач простіше для недосвідченого водія. Згодом, маючи досвід водіння, освоїти коробку з перемиканням швидкостей не складе труднощів. Є й протилежна думка: доцільно переходити від складного до простого, перша машина повинна бути з механічною коробкою. Обидві думки обґрунтовані, вирішувати вам.
– Тип палива. Має сенс приблизно підрахувати, яку відстань в місяць буде долати машина, і розрахувати, яка ціна пального буде для вас оптимальною.
– Вартість запасних частин та обслуговування. Зазвичай автомобілі вітчизняних виробників обходяться дешевше. Можна зі впевненістю сказати, що автозапчасти на иномарки коштують дорожче, але й керувати іномаркою значно легше та привабливіше ніж вітчизняним автомобілем.
– Новий або старий? У початківців водіїв на перших порах неминучі подряпини корпуса автомобіля. Тому деякі дівчата перший автомобіль купують уживаний, його не так шкода пошкодити.
– Що там з документами? Чи всі чисто? Купуючи у перекупників, можна зіткнутися з нерозв’язними труднощами в плані документів.
Як бачимо, вибираючи автомобіль, дівчині належить вирішити численні серйозні питання, тому і часу потрібно чимало. Терпіння вам, пані, і хорошої покупки!

Залишити коментар