Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Якою повинна бути якісна постільна білизна

Якою повинна бути якісна постільна білизна

якісна постільна білизнаПостільна білизна безпосередньо впливає на якість сну. Другосортна продукція, погано пропускає вологу і неприємна на дотик, може зіпсувати весь відпочинок, тоді як виготовлені на совість простирадла і підковдри, навпаки, зроблять його королівським.

На чому зупинити вибір
Людям, які шукають постільну білизна сучасна легка промисловість може запропонувати безліч різних варіантів, вироблених в нашій батьківщині і за кордоном. Незалежно від того, продукцію якої країни ви виберете, вона повинна добре пропускати вологу і повітря. Підодіяльники і простирадла повинні бути зроблені їх якісних натуральних тканин:

  • шовку;
  • льону;
  • бавовни.

Ортопеди рекомендують для щоб ваш сон був спокійний і довгий потрібно на хороші меблі спальні  застеляти якісну, натуральну постільну білизну. Оскільки постільну білизну потрібно часто прати, перевагу варто віддати продукції з щільної тканини. Ніжний матеріал швидко прийде в непридатність. Велике значення має і якість барвників, що використовуються при виробництві білизни. Не варто купувати дешеву продукцію, адже вона після декількох прань злиняє і придбає жахливий вигляд. Сумнівні барвники погані і тим, що можуть викликати алергічну реакцію.якісна постільна білизна

Особливості різних тканин
Найпопулярнішою є постільна білизна з бавовняних тканин: батисту, ситцю, бязі, сатину. Вони відрізняються якістю поверхні і щільністю. Чим щільніше переплетені нитки в тканині, тим вона міцніша і довговічніша. Якісний матеріал має близько 500 переплетень на 1 квадратний сантиметр. Втім, навіть 60 переплетень – вже хороший показник. Виконана з такого матеріалу продукція може витримати багато прань.
У шовкової постільної білизни є свої плюси. Вона приємна на дотик, має шикарний вигляд, добре пропускає повітря і вологу. Вироби з шовку практично не мнуться, міцні і при грамотному догляді можуть прослужити багато років. Єдиний їхній мінус – висока ціна.
Лляна постільна білизна може витримати багато прань, відрізняється міцністю і екологічністю. Виготовлені з льону простирадла можуть здатися жестковатими, але насправді спати на них дуже зручно. Така білизна приємна на дотик. У спеку воно дозволяє тілу дихати, а взимку чудово зігріває.якісна постільна білизна

Інші важливі моменти при виборі постільної  білизни
Щоб не потрапити в халепу, при виборі постільної білизни обов’язково прочитайте зазначену на етикетці інформацію. Там повинні міститися дані про:
1) виробника;
2) склад тканини;
3) схеми комплектації і розміри виробів.
Обходьте стороною товари з наспіх приклеєною і погано надрукованої етикеткою, де немає згаданих вище пунктів.
При виборі наволочок і простирадл також обов’язково їх понюхайте. Хороші вироби повинні пахнути текстилем. Якщо ви відчуєте запах фарби, відмовтеся від покупки. Білизна з сильно пахнущим барвником може викликати алергію і буде сильно линяти.

якісна постільна білизна

Залишити коментар