Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Як знизити артеріальний тиск

Як знизити артеріальний тиск

артеріальний тискПідвищений артеріальний тиск є однією з таких проблем, з якими іноді стикається більшість людей. У наші дні самостійно тримати свій тиск у нормі під силу кожному, якщо тільки він не викликаний хронічними захворюваннями, які часом вимагають госпіталізації і серйозного лікування в стаціонарі. У будь-якому випадку, перш ніж застосовувати будь-які рекомендації щодо зниження тиску, необхідно обстежитися в хорошій клініці і вислухати рекомендації фахівця.
Замислившись про те, як знизити артеріальний тиск, насамперед необхідно повністю переглянути свій раціон. Відмова від вживання солі, жирних страв або хоча б скорочення їх споживання до мінімуму можуть допомогти досить швидко знизити артеріальний тиск і запобігти його постійні скачки. Багато хронічних захворювань, у тому числі дуже серйозні, стануть протікати у більш легкій формі, якщо артеріальний тиск у людини не знаходиться в підвищеному стані. Для вимірювання артеріального тиску використовують пристрій тонометр. В медицині його ще називають сфігмоманометр – компактний сучасний електронний прилад, що дозволяє будь-якій людині виміряти свій артеріальний тиск. Якщо ви хочете контролювати свій тиск, то можна купити  тонометры недорого в www.paniapteka.ua/ по дуже хороших цінах з доставкою додому в зручний для вас час.артеріальний тиск
Щоб знизити артеріальний тиск у домашніх умовах, тільки дотримання дієти, як правило, недостатньо. Необхідно вміти по-справжньому розслаблятися. Справа в тому, що стрес і постійне емоційне напруження змушують судини тіла безперервно скорочуватися, внаслідок чого поточна по них кров не має можливості проходити вільно і легко проходити через них. Крім того, стрес (навіть незначний) змушує нервову систему працювати в посиленому режимі, а це також провокує артеріальний тиск до підвищення.
Спантеличившись питаннями про те, як знизити артеріальний тиск, багато людей також знаходять порятунок у медитації. Вона може здійснюватися в різних формах, але суть у них однакова – людина повинна зайняти найбільш зручну для себе позу, розслабитися, дихати рівно і спокійно і протягом хоча б чверті години постаратися думати про щось приємне: природі, море, горах. Ці маніпуляції не складно, але при цьому вони досить ефективні. За умови щоденних занять за допомогою медитацій можна не тільки знизити артеріальний тиск, але поліпшити настрій і загальний стан усього організму.

Залишити коментар