Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Як знайти хорошу роботу? 7 порад

Як знайти хорошу роботу? 7 порад

Як знайти хорошу роботуЧи багато у вашому оточенні жінок, задоволених своєю роботою і кар’єрою? І хіба мало тих, хто хоче змінити місце роботи, але не знає, як знайти гарну роботу, на яку хотілося б ходити з радістю? Швидше за все, тих, хто мріє про новий спосіб або місце заробітку буде більше, ніж тих, хто вважає свою роботу ідеальною.

І це не дивно, адже неможливо бути щасливою жінкою і самодостатньою жінкою, не маючи улюбленого заняття.

Але перш ніж намагатися знайти хорошу роботу, не завадило б розібратися, чому деякі жінки роками не можуть знайти саме те місце, яке б влаштовувало на всі 100%.

Щоб знайти хорошу роботу, потрібно:

Визначити ті критерії, за якими ви будете шукати собі нове місце работи. Такими критеріями можуть бути розмір зарплати, місце розташування офісу по відношенню до центру міста, віддаленість його від місця вашого проживання, вік колективу, ремонт в офісі, стабільність компанії і профіль її діяльності.
Написати резюме. Важливо, щоб воно було складено за певними правилами. Якщо ваше резюме не буде містити помилок, які зазвичай допускаються здобувачами, то це вже гарантує вам певний відсоток успіху в пошуку гарної роботи.Як знайти хорошу роботу
Скласти список тих фірм та організацій, в яких ви хотіли б працювати. Це потрібно зробити для того, щоб ви змогли всім їм розіслати своє правильно складене резюме. При цьому не потрібно соромитися дзвонити і дізнаватися, чи отримали в компанії ваше резюме і чи розглядали його. Можна поцікавитись відгуками про компанії, що вас цікавлять на сайті http://www.vnutri.org/ . Дослідіть які саме працівники потрібні компаніям на ринку. Так ви збільшите шанс того, що вас покличуть на співбесіду.
Зверніться в кадрові агентства. Зараз їх чимало. І в деяких беруть дуже навіть пристойні “початкові внески”. Тому уважно поставтеся до вибору агентств, в які ви будете звертатися. Не зайвим буде також почитати та відгуки про них.
Зареєструватися на найбільш популярних сайтах з пошуку работиі, звичайно, розмістити на них своє резюме. При цьому не забувайте періодично заходити на ці сайти і оновлювати резюме, щоб потенційні роботодавці могли його бачити серед перших. Зрештою, ви можете навіть, випадково переглядаючи вакансії на цих сайтах, знайти те, що вам потрібно, в тому числі і роботу в Інтернеті для жінок.Як знайти хорошу роботу
Зареєструватися на форумах. Якщо ви – фахівець в якійсь певній області, то спілкуйтеся на конкретних тематичних форумах саме в цій області та суміжних з нею. Відповідайте на питання і демонструйте свою компетентність. Таким чином, ви як би рекламуєте свої знання. А якщо у вас є сайт-візитка, то давайте посилання на нього, якщо це не заборонено на конкретному форумі.
Поговорити з родичами і друзями з приводу работи.Не соромтеся розповісти про те, що ви шукаєте хорошу роботу. Можливо, хтось із ваших родичів якраз чув про вільні вакансії, які б вам здалися привабливими. А ви через свої страхи, свою сором’язливість і неадекватність самооцінки прогавите  цей шанс.

Залишити коментар