Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Як вибрати та де в Україні купити сучасні шпалери

Як вибрати та де в Україні купити сучасні шпалери

фотошпалериСучасні види шпалер, а точніше, шпалерних матеріалів, можна умовно класифікувати за такими параметрами: вид поверхні, вологостійкість, малюнок, щільність. За зовнішнім виглядом розрізняють шпалери гладкі, шпалери з імітацією будівельного оздоблювального матеріалу (наприклад, штукатурки), з рельєфним малюнком (гофровані, тиснені).

За ступенем вологостійкості розрізняють наступні види шпалер:
– Звичайні, які абсолютно не піддавались додатковій обробці для підвищення вологостійкості, тому їх можна протирати лише сухою ганчіркою або пилососити;
– Вологостійкі – шпалери, що мають спеціальне покриття, яке можна протирати вологою губкою або ганчірочкою, але без використання миючих засобів;
–  Шпалери, що миються – відрізняються від вологостійких тим, що їх можна мити із застосуванням миючих засобів;
– Супермиющі, що витримують не тільки сухе протирання, але і конкретне миття щіткою, з водою та миючими засобами.фотошпалери
Залежно від наявності малюнка і самого малюнка, можна виділити такі види шпалер для стін:
–  Одноколірні гладкі;
–  З малюнком, який не вимагає підгону сусідніх смуг при наклейці на стіну;
– З малюнком, який потрібно підганяти (наприклад, геометричний і квітковий малюнок).
І, нарешті, по щільності шпалери бувають легкими і важкими. Легені мають щільність менше 110 г / кв. м, а важкі – це багатошарові шпалери з щільністю 120 г / кв. м і більше.
Цю класифікацію можна продовжувати і далі, так постійно в продажу з’являються все нові і нові види шпалер. Так, наприклад, є такі шпалери, при знятті яких зі стіни на ній залишиться паперовий шар, спеціально підготовлений для наступної обклеювання. Також є шпалери із вже нанесеним шаром клею. Для того щоб поклеїти такі на стіну, потрібно просто намочити їх попередньо у воді.

Для того щоб вибрати і придбати потрібні вам шпалери, наприклад сучасні фотошпалери, які користуються великою популярністю, достатньо в будь-якій пошуковій системі задати запит фотообои купить Украина цена і перед вами з’явиться безліч інтернет-магазин різноманітних шпалер.  Звичайно вам потрібно спершу оглянути такі шпалери, детально вивчити їх якість та можливість замовити власний дизайн таких фотошпалер.
Напевно, найправильнішою класифікацією видів шпалер є та, яка враховує особливості основи та технології виготовлення. За даними критеріями можна виділити наступні види шпалер:
– Паперові;
– Вініловими;
– Структурні;
– Фотошпалери.
Паперові шпалери мають вельми пристойний вигляд і доступну ціну, яка компенсує властиву їм відносну недовговічність. Саме це вид сьогодні використовується найчастіше. Паперові шпалери для стін можуть бути одношаровими і двошаровими (дуплексними). Природно, другі міцніше перше, їх легше наклеювати і знімати при ремонті. Та й малюнок на них тисненням, що створює враження об’ємної картинки. 
Нарівні з паперовими шпалерами значною популярністю користуються вінілові шпалери, що складаються з шару міцного паперу і полівінілхлоридної плівки, що дає їм особливу міцність. Вони не токсичні, протистоять грибкам, стійкі до зносу, довго зберігають первинний вигляд. Вінілові шпалери мають свої різновиди. Розрізняють спінені, акрилові, текстильні, а також шпалери, виконані з використанням шовкографії.
Є ще один дуже популярний вид – це склошпалери. Склошпалери для стін мають унікальні властивості. Вони не викликають алергії, пожежобезпечні, паронепроникні. У них повністю відсутнє живильне середовище для розмноження мікроорганізмів. Такі шпалери не вимагають дбайливого ставлення та особливого догляду, а виглядають при цьому дуже красиво.
Структурні склошпалери називають ще шпалерами під фарбування. Вони дуже практичні і довговічні. А відомі всім фотошпалери, затребуваність яких не зменшується ось вже багато років, здатні створити в будинку особливий настрій від споглядання улюбленого ландшафту.

1 коментар до запису “Як вибрати та де в Україні купити сучасні шпалери”

  1. Оля сказав:

    Дякую за інформацію

Залишити коментар