Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Як вибрати боксерські рукавички

Як вибрати боксерські рукавички

боксерські рукавички

А дійсно, як вибрати боксерські рукавички, якщо у них немає розміру? Насправді є параметри, за якими вибирають боксерські рукавички, тобто, їх 2: вага і матеріал. Вага боксерської рукавички вимірюється унціями (для довідки – 1 унція = 28,35 гр).

Відповідно, вага рукавички коливається в залежності від ваги спортсмена – від 4 до 18 унцій. Для прикладу, боксерські рукавички адідас вагою 12 унцій призначені для тренувань чоловіків із середньою вагою, від 4 до 8 унцій – дітям, вище 12 – чоловікам з великою масою тіла.боксерські рукавички
Матеріал, з якого виготовляються рукавички – шкіра та шкірозамінник. Шкіряні боксерські рукавички, природно, довговічніші, міцніше і дорожче. Зате в них «дихає» рука, що важливо при тренуваннях.
Міряти рукавички найкраще відразу на еластичні бинти, як при тренуванні. Якщо не прихопили з собою в магазин бинти – беріть рукавички, щоб були трохи «на виріст».
Ще при виборі боксерських рукавичок слід звернути на загнутість великого пальця. Чим сильніше загнутий, тим менше ймовірність травми пальця.
Пам’ятайте, що бокс – джентльменський вид спорту!

Залишити коментар