Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Як стати пунктуальною?!

Як стати пунктуальною?!

пунктуальність

Іноді навіть самі порядні, відповідальні та грамотні люди ніяк не можуть пересилити себе і ніяк не можуть приходити на важливі справи вчасно. Такі запізнення зазвичай викликають постійні закиди і усмішки колег, в будь-якому випадку це недобре позначається на вашій кар’єрі.

Якщо ви належите до тих людей, які постійно спізнюються, то вам потрібно почати дещо міняти.

Ви повинні навчитися керувати своїм розпорядком дня, зазвичай запізнення людей обумовлені тим, що вони вважають свого часу нереально забитим. Насправді просто подумайте над тим, що насправді ви робите протягом дня. Подумайте про те, як ви протягом усього тижня збиралися на роботу.

Просто розпишіть на папері всі заходи, які ви проводили, цілком можливо, що ви занадто довго валялися в ліжку, а потім робили те, що можна було зробити з вечора. Коли ви ставите собі питання «куди я витратив час», краще дайте відповідь на нього як можна більш чесно.

А на наступний день ви вже будете знати, що перегляд чергової серії «Мароші» не має такого вже важливого значення, так що ви не зобов’язані витрачати на нього свій дорогоцінний час. Складіть на день список день, в ньому повинні бути справи першорядної важливості та вторинні справи, другі ви можете відкласти на майбутнє, а от першорядні ні в якому разі.

Причому планувати потрібно не тільки справи, але і обов’язково вказувати терміни, в які ви повинні укластися, а це значить, ви будете зобов’язані спочатку закінчити одну справу і тільки потім братися за наступну. Забудьте про те, щоб відволікатися на роботі на соціальні мережі, це не приносить користі ні вам, ні вашій справі.

Подробности на сайте http://refkontainer.com/

Залишити коментар