Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Як слідкувати за зубами

Як слідкувати за зубами

Для того щоб звертаючись до стоматолога не відчувати страху та дискомфорту достатньо виробити у себе звичку стежити за своїми зубами. Зрештою, ви ж не хочете вже до 30-40 років користуватися вставною щелепою?

Про важливість щоденного й ретельного догляду за зубами ми кожен день чуємо звідусіль, але навряд чи в рекламі про це можуть розповісти дійсно детально.

Для того щоб  вирішити проблеми з зубами, вам обов’язково потрібно звертатися до фахівця,  у якого ви узнаєте  які сьогодні існують передові технології в стоматології і лікуванні зубів.

По-перше, постарайтеся двічі на день чистити зуби зубною пастою, рухи повинні бути колоподібними, а напрямок руху має бути від ясен. Якщо ви будете чистити їх хоча б 3-4 хвилини, то безумовно захистите себе від такої проблеми як зубний наліт, ви знищите більшу частину шкідливих мікроорганізмів, зміцните емаль і ясна.

Скільки б разів у день ви не їли, постарайтеся відразу ж після цього податися в убиральню і прополоскати рот за допомогою спеціального засобу, якщо і його немає під рукою, то зробіть це хоча б за допомогою води. У разі потреби завжди користуйтеся зубною ниткою, це засіб вже давно вийшло зі списку рекомендованих і перейшло в обов’язкові.

Запам’ятайте, що якщо ви не будете дотримуватися цих простих  гігієнічних правил, то вже незабаром ризикуєте постраждати від карієсу або пародонтозу. Як тільки ви відчуваєте, що з зубом починаються проблеми або вас турбує біль, відразу ж записуйтеся до лікаря, адже чим більше ви будете відкладати свій візит, тим менша ймовірність того, що ваш зуб залишиться на місці.

У будь-якому випадку заплануйте собі на рік хоча б один-два профілактичних сеанси у стоматолога, в сукупності все це дозволить вашим зубам тривалий час залишатися здоровими і красивими.

Залишити коментар