Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я, Корисні поради > Як потрібно бігати, щоб схуднути

Як потрібно бігати, щоб схуднути

Для одних пробіжка – це основна складова правильного способу життя, а для інших – ефективний спосіб схуднення. Але як треба бігати, щоб скинути вагу? Зараз ми докладно все пояснимо.

Тривалість пробіжки


Звичайно, ранкова пробіжка приносить користь, але тим, хто хоче схуднути, потрібно перенести тренування ближче до вечора. Саме тоді велика частина калорій вже використана і організму доводиться витрачати надлишки. Якщо безпосередньо після тренування з’являється бажання перекусити, то не варто повністю обмежувати себе від «енергетичного підживлення». Голодування може стати причиною того, що організм при першій же можливості якомога швидше з лишком заповнить втрачені жирові тканини. Але варто пам’ятати, що в цей період асортимент страв суворо обмежений, інакше забудьте про схуднення.

Відстань

Жирові запаси почнуть спалюватися, якщо ви будете бігати не менше 40-50 хвилин. Але це не означає, що це потрібно робити вже в перше тренування. Такий поспіх до швидких результатів призведе тільки до проблем зі здоров’ям. Навантаження намагайтеся збільшувати поступово, додаючи до кожної тренуванні 5-7 хвилин.

Вибір техніки бігу

Фахівці говорять, що максимальний результат дає саме біг підтюпцем. Він чудово підійде огрядним людям, тому що зменшує навантаження на суглоби і зв’язки. Крім того на цей варіант бігу витрачається багато енергії.

Вибір місцевості

Бігати потрібно у місцях, максимально віддалених від проїжджої частини і заводів. Ідеально підходять лісові стежки і парки. А для жителів мегаполісів чудово підійде стадіон. Заради збільшення ефекту, рекомендується потроху збільшувати навантаження, вибираючи ділянки з пересіченою місцевістю. Під час бігу на гору і спуску з неї, стежте за темпом – він ні в якому разі не повинен змінюватися.

Хитрощі

Щоб на певних частинах тіла (на талії, стегнах і животі) жирові запаси спалювалися активніше, зверніть увагу на спеціальні антицелюлітні майки, бриджі, шорти і пр.

Ось і всі основні хитрощі, що дозволяють «втекти» від зайвих кілограмів. Результативних вам занять!

Точнее читайте по ссылке stroyban.com

Залишити коментар