Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Як освітлення люстр впливає на здоров’я людини

Як освітлення люстр впливає на здоров’я людини

Освітлення відіграє величезну роль  не тільки в дизайні приміщення. Зрозуміло, що завдяки світлу можна створити неповторну обстановку в квартирі, щось підкреслити, виділити, а щось, навпаки, затінити. Тим більше що кожна кімната в квартирі несе своє призначення, а значить, і світловий потік різний, в спальні один, а у ванній інший.

Але, крім усього цього, світ ще сильно відбивається на нашому здоров’ї. Від нестачі освітлення в квартирі, страждає емоційний стан людини. Діти роблять уроки і, якщо світло падає неправильно, то псується зір. Від напівтемряви через годину у деяких починає боліти голова.

Освітлення буває штучним і природним. Ідеально буде, якщо в квартирі суміщені обидва варіанти, хоча раніше вважалося, що їх поєднання в квартирі шкідливо для здоров’я. Щоб знайти потрібну вам систему освітлення достатньо в пошуковій системі в мережі інтернет забити пошуковий запит продажа люстр  і перед вами з’явиться безліч інтернет магазинів, які пропонують все потрібне для забезпечення освітлення будинку та квартири.

Природне світло – це сонячна енергія. Вона допомагає нам протягом дня жити повноцінним життям, отримувати від неї задоволення, здоров’я, причому задарма.

Сонячна енергія містить ультрафіолет, що допомагає нашому організму в підвищенні імунітету, а, значить, в опорі вірусам, в поліпшенні самопочуття, у боротьбі з простудними захворюваннями. Недолік ультрафіолету веде до рахіту у дітей, адже тоді вони недоотримують вітамін D. Часте провітрювання, вологе прибирання квартири, регулярне протирання стекол теж допоможуть проникненню сонця.Як освітлення впливає на здоров'я людини

Штучне освітлення – це люмінесцентні лампи і розжарювання. Практично скрізь, де велика площа, магазини, школи, лікарні, застосовуються лампи денного світла, їх мікропульсації непомітні для людини.

Скрізь, де потрібне розсіяне світло, де має висвітлюватися кожне робоче місце використовуються багатолампові світильники завдяки значному світловому потоку і великому терміну експлуатації. Недолік енергії в даних місцях знижує працездатність, розсіює увагу.

У квартирі, у вечірній час, необхідно вибрати освітлення цілеспрямовано для кожного приміщення, але в будь-якому випадку його має бути достатньо для комфортного проживання.

Той ультрафіолет, що отримують від сонячної енергії, відтворили в лампах з УФ – випромінюванням. Вони бувають побутові і стаціонарні. Стаціонарні лампи заборонені до експлуатації в домашніх умовах. А ось побутові допоможуть знезаразити квартиру, тільки звільніть кімнату від тварин, рослин, та й самі не забудьте вийти. Але краще порадитися з фахівцями, як, коли і де можна їх застосовувати.Як освітлення впливає на здоров'я людини

За кольоровою гаммою  температури лампи поділяються на:
• холодний білий;
• білий нормальний;
• білий денний;
• теплий білий.

Теплий білий колір вважається самим оптимальним для застосування в домашніх умовах, але не можна забувати, що лампи містять пари ртуті. Тому обережність ніколи не завадить.

Залишити коментар