Ви знаходитесь тут: Головна > Косметологія > Як омолодити обличчя сучасними технологіями?

Як омолодити обличчя сучасними технологіями?

З плином часу процеси, що відбуваються в організмі, можуть істотно змінюватися. Це призводить до того, що м’язи починають слабшати, особливо на шкірі обличчя. Псується її зовнішній вигляд, з’являються зморшки. Першими з них виникають мімічні зморшки. Шкіра втрачає свою еластичність і жінкам доводиться вдаватися до різних методів омолодження.
Хтось намагається робити домашні маски для омолодження шкіри, а комусь до душі салонні процедури. Для тих, хто не довіряє домашнім методам омолодження шкіри, а також кому лінь цим займатися, створені спеціальні сучасні технології омолодження особи.

Це сучасний спосіб ліфтингу шкіри обличчя, її освіження за допомогою шліфування. Вся процедура являє собою зняття верхнього шару шкіри за допомогою струменя мікрокристалів піску (оксиду алюмінію). Мікродермабразія видалить стару шкіру практично на всій поверхні обличчя і тіла: на руках, декольте, шиї, грудей. Після того, через деякий час шкіра починає наростати по-новій, вже молода. Це зовсім не болісна процедура, її результат можна помітити неозброєним поглядом – змінюється колір шкіри і її структура. Крім того, багато застосовують цей метод як очищення поверхні шкіри. Це досить дорога процедура, але сьогодні багато хто вдається саме до неї.
Хімічний пілінг


За допомогою цієї процедури можна видаляти поверхневі шари шкіри. Можна застосовувати розчини із слабким розчином кислот. Шар відмерлих клітин буде ретельно відлущити кислотою. Вона не тільки значно омолоджує шкіру, але і може синтезувати обмін речовин, за рахунок яких буде рости нові клітини. Сьогодні хімічний пілінг – поширена процедура.
Хімічний пілінг буває різних видів. Наприклад, ретінолового пілінг грунтується на витяжці рослин і додає обличчю жовтуватий відтінок. Показаннями до такого пілінгу є пігментація шкіри, глибокі зморшки, а також фотостаріння шкіри.
Самий щадний пілінг – поверхневий. Його прописують дерматологи жінкам 30 років, так як в цей період, від 25 до 35 років відбувається зміна рельєфу і кольору шкіри, з’являються перші дрібні зморшки. Такий пілінг використовують при вуграх, пігментних плямах, а також при жирній себореї.


Різновидом пілінгу є фруктовий пілінг. Його проводять яблучної, винної, молочної або гліколевої кислотою. Його призначають не тільки при підвищеній жирності шкіри, але і при слідах від вугрів. Єдиною умовою після серії таких процедур є те, що вам не можна буде зіграти близько місяця.
Саліциловий пілінг застосовується разом з використанням саліцилової кислоти, яка має виражену антисептичну і протизапальну дію. Такий пілінг використовують при запущеній себореї, акне з різним ступенем тяжкості, тобто при змінах, що відбуваються з віком.
Плазмоліфтінг


Плазмоліфтінг являє собою омолодження обличчя безопераційним методом і грунтується на використанні власної плазми людини. Відомо, що плазма багата тромбоцитами, які здатні активізувати функції клітин в сполучних тканинах. В результаті організм отримує омолодження за рахунок своїх власних резервів, запускається біологічний механізм впливу, причому без операційного втручання. Цю методику активно використовують і за кордоном, і в нашій медицині.
Лазерна шліфовка шкіри


Сьогодні створені безпечні лазери, які можуть безболісно проводити мікрошліфовку шкіри. Всього лише за один тиждень процедур можна оновити повністю всю поверхню шкіри обличчя. Це досить дорога процедура, але лише за допомогою неї можна усунути глибокі зморшки і усунути різні ознаки старіння.

Точнее читайте по ссылке http://mebelshopping.com

Залишити коментар