Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Як накачати прес?

Як накачати прес?

вправи накачати пресНайчастіше виснажливі тренування не приносять особливих результатів. Це пояснюється тим, що недостатньо просто виконувати вправи – треба це грамотно робити.

Як часто потрібно качати прес?

Рекомендується проробляти м’язи живота частіше й інтенсивніше інших м’язових груп. Приділяти увагу таким вправам краще в кінці тренування. Якщо ви не прагнете до того, щоб у вас промальовується кубики преса, то тренуйтеся без обтяження. А якщо навпаки, то ускладнюйте завдання за допомогою гантелей, вантажів на ногах і  т.д.

Якщо ви не займалися раніше спортом, то підберіть пару вправ і почніть з кількох повторів і підходів. Звикаючи до навантаження, збільшуйте інтенсивність, приєднуючи до комплексу нові вправи. Далі, кожну вправу здійснюйте в три підходи з не менш 15-20 повторами.як правильно накачати прес

Брак часу – не привід, щоб відміняти тренування. Протягом тижня виконуйте щодня по одній вправі, по 20 повторів в 4 підходи в повільному темпі (кожен день тренуйте чергову групу м’язів преса, тобто підберіть сім різнопланових вправ). З часом, коли вправи будуть даватися легко, можна перейти до більш складних.
Ефективні вправи для м’язів преса

Одна з найдієвіших вправ для накачування м’язів преса – це підйом ніг на перекладині в висячи (на перших етапах ноги можна згинати в колінах).

Ще одна корисна вправа – «концентричні круги». У процесі виконання синхронно піднімаються ноги зігнуті в колінах і верх тулуба. На кілька секунд положення тіла фіксується, коли лікті торкаються колін (при повному одночасному видиху), а на вдиху повертаємося в початкове положення.вправи щоб накачати прес

Для роботи над  м’язами живота підійдуть «скручування» або «велосипедні вправи». Вправи здійснюються, як і вищеописані, але рух виконується по діагоналі: правий лікоть тягнеться до лівого коліна, а потім лівий лікоть – до правого. При торканні коліна і лікті положення тіла фіксуємо, а потім на вдиху плавно переходимо в початкове положення.

Нагадаємо, що гарний прес від вас зажадає серйозних витрат сил і часу, але при належному старанності результат обов’язково буде досягнутий!

Залишити коментар