Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Як молодій сім’ї вибрати квартиру

Як молодій сім’ї вибрати квартиру

житло для молодої родиниУ вашій родині планується поповнення? Вітаємо! Попереду Вас чекає маса як приємних клопотів, так і обов’язкових. І першорядне питання, яке вам належить вирішити – це оптимізація житлового простору. Багато сімей не можуть собі дозволити придбати нову житлоплощу. У цьому випадку їм доводиться замислюватися над розширенням простору в уже наявної квартирі: ремонт, перестановка меблів та інше. Крім того, можуть зіпсуватися відносини з родичами, що проживають в одній квартирі з молодими батьками. Не всі погоджуються примусово змінювати уклад свого життя. Діти швидко ростуть, і незабаром всім членам сім’ї знадобиться окрема кімната. Тому молодій сім’ї завжди краще почати нове життя самостійно, у своїй квартирі, і самим планувати простір, в якому буде існувати зростаюча сім’я.

У питанні придбання власного житла не варто нехтувати послугами професіоналів, адже це найголовніша і відповідальна покупка у вашому житті.

Для того щоб придбати комфортабельне недороге і якісне житло в новобудові, слід враховувати наступні факти при виборі нерухомості.житло для молодої родини

Ціна квадратного метра нерухомості в приміській новобудові, як правило, не повинна бути нижче рівня 500 доларів США. Якщо ціна виявилася нижчою, швидше за все, що забудовник економить або на якості будматеріалів, або існують приховані додаткові виплати, які збільшують значно вартість квадратного метра.

Для того щоб проводити будівництво об’єкта на земельній ділянці, повинен бути оформлений або договір оренди, або у забудовника повинен бути перелік обов’язкових документів, що підтверджують спеціальне право власності на ділянку землі. При цьому покупець при ознайомленні з документами повинен дізнатися про цільове призначення земельної ділянки.

У забудовника, як відомо, мають бути в наявність дозвільні документи.

При виборі забудовника важливо дізнатися інформацію про його репутацію і досвід будівництва подібних об’єктів.

Проект будинку передбачає наявність інформації про планування квартир. Так це може бути, наприклад, застосування євростандартів, які передбачають велику кухню, яка може бути поєднана з їдальнею, просторі кімнати. Однак спальні при цьому невеликі.

Якщо проект передбачає проведення експертизи, то це великий плюс для інвестора, оскільки перевіряється якість будівництва, екологічні та санітарні норми. Бажано з цим документом ознайомиться і в обов’язковому порядку звернути увагу на систему опалення та вентиляції.житло для молодої родини

Забудовниками можуть виступати навіть звичайні підприємці, але справа не в цьому. Проблема в тому, що навіть, здавалося, нещодавно благополучне підприємство може збанкрутувати. Тому окрім інформації про забудовника, покупець повинен дізнатися відомості про досвід і репутацію генпідрядника та замовника. Особливо варто дізнатися про терміни здачі попередніх об’єктів.

Купувати житло в новобудові ризиковано, однак при ретельній перевірці документації та репутації фірм, які проводять забудову, це дуже вигідне фінансове вкладення. Щоб знайти різні варіанти квартир в новобудовах потрібно для початку скористуватись інтернет пошуком. Наприклад, якщо ви проживаєте в Києві й шукаєте в цьому місті новобудову достатньо в будь-якій пошуковій системі забити запит: Современные новостройки в Киеве і перед вами одразу з’явиться безліч варіантів на ваш вибір. Звичайно треба про будь-яку компанію забудовника шукати достовірну інформацію, адже житло багато сімей купляють один раз в житті.

Крім об’єктивних факторів, що впливають на вибір і придбання нової квартири, особливу увагу варто приділити суб’єктивну думку всіх членів сім’ї про майбутній житло. Житло має бути затишним, тоді й життя сім’ї потече спокійно і розмірено.

Інфраструктура району надає особливий вплив на вибір майбутньої квартири.Доступність метро та громадського транспорту, наявність садка і школи в кроковій доступності, наявність магазинів з товарами першої необхідності. Важливим фактором є чистота району. На жаль, в сучасному мегаполісі рідко доводиться говорити про незабруднену атмосферу, у цьому зв’язку молодій сім’ї варто звернути увагу на менш забруднений район. Крім того, для майбутніх батьків відіграє велику роль час, протягом якого можуть приїхати родичі на допомогу з маленькою дитиною. Намагайтеся вибрати квартиру якомога ближче до бабусь і дідусів.квартира в новому будинку

Велике значення мають планування і площа майбутньої квартири. Всім членам сім’ї буде комфортно в квартирі, в якій у кожного буде особистий простір. Статистика показує, що комфортне житло то, в якому на кожного члена сім’ї припадає не менше 9-12 кв. метрів житлової площі.

І все ж найважливіше пам’ятати, що ваша майбутня квартира – це ваш сімейне вогнище.Якщо в сім’ї панує взаєморозуміння і повага, то будь-які матеріальні цінності відійдуть на другий план. Треба прислухатися до думки кожного члена сім’ї з приводу майбутнього ідеального будинку, і коли всім буде комфортно і добре, всі будуть поспішати додому вечорами, а вранці не захочуть з дому йти, ваше сімейне вогнище буде сяяти теплим і затишним світлом.

Залишити коментар