Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Як грамотно купити шини для свого автомобіля: поради для жінок

Як грамотно купити шини для свого автомобіля: поради для жінок

Практично всі сучасні жінки-автомобілісти з великим трепетом ставляться до своєї машини. Для цього вони проводять своєчасну профілактику і ремонт поламаних елементів. Величезний вплив на ефективне пересування автомобіля надають грамотно підібрані покришки, які є гарантією комфортної та безпечної їзди. На сьогоднішній день придбати шини можна в будь-якому спеціалізованому магазині.
Для того, щоб надалі не розчаруватися у виборі, при покупці шин слід звернути увагу на ряд факторів і нюансів. Дуже важливо враховувати те, в яких кліматичних умовах експлуатуватиметься машина. Крім цього, потрібно знати, шини якої категорії підійдуть найкращим чином. На сучасному вітчизняному ринку представлений досить широкий асортимент виробів. Тут можна зустріти всесезонні, шосейні, зимові, швидкісні шини. Подивитись зимові шини можна тут в мережі інтернет на спеціальних сайтах.
Як правило, шосейні покришки застосовуються для пересування   сухою або вологою твердою поверхнею. Експлуатувати подібні вироби в зимову пору року не варто, так як вони не володіють достатнім рівнем зчеплення з дорогою.як вибрати шини для автомобіля
Забезпечити гідне зчеплення з поверхнею, покритою льодом або снігом можуть зимові шини. Це пов’язано з тим, що їх протектор має спеціальний малюнок, який забезпечує відведення снігу із зони контакту. Завдяки тому, що сучасні виробники використовують спеціальні компоненти при виготовленні гумових сумішей, відмінні експлуатаційні властивості зимових шин зберігаються навіть при дуже низьких температурах.
Високий рівень керованості та відмінне зчеплення з мокрою або сухою поверхнею мають всесезонні покришки. При створенні подібних шин застосовуються найсучасніші і передові технології.
Для однієї машини можна використовувати шини декількох типорозмірів. У холодну пору року фахівці радять встановлювати покришки менш широкого профілю. У літню пору року, навпаки, рекомендується використовувати шини більш широкого профілю. Варто відзначити той факт, що покришки рекомендованих типорозмірів володіють приблизно однієї довжиною кола по зовнішньому контуру. Це запобігає виникненню спотворень при відображенні інформації на спідометрі.
Розраховуючи підходящий типорозмір, виробники враховують всі експлуатаційні та технічні характеристики машини, якщо машина експлуатується активно, наприклад в компанії вантажоперевезення, це потрібно обов’язково врахувати при виборі шин. Сюди входить максимальна швидкість руху, маса, динаміка розгону, схильність до бічних заносів і багато іншого.

Залишити коментар