Ви знаходитесь тут: Головна > Відпочинок > Як гарно відпочити в Одесі

Як гарно відпочити в Одесі

Одеса – це унікальне місце на Україні. І справа не тільки в тому, що тут розташований один з найбільших портів. У міста дуже велика історія, яка складається вже більше двох століть. Неофіційно Одесу називають Південною Пальмірою, а одесити вважають, що вона навіть краща. Мало місць на землі, де б місцеві жителі настільки душевно і віддано любили своє місто.

Щорічно сюди приїжджають туристи не лише з країн колишнього СРСР, а й багато закордонних гостей. Готелі Одеси біля моря радо зустрічають всіх, пропонуючи гідно розмістити кожного в розкішних номерах. Тут прекрасно розвинена інфраструктура і дуже високий рівень сервісу. Кожен, хто зупиняється в готелях Одеси, відчуває себе як вдома.  Коли ви подорожуєте чи відпочиваєте містами України  краще всього бронювати готель заздалегідь. Посуточно квартиры Борисполя  чи в Одесі можна знайти та забронювати через всесвітню мережу інтернет.

Пляжі Одеси різноманітні і просторі, тому кожному тут знаходиться місце, і ніколи немає стовпотворінь. На пляжах чисто і є все необхідне обладнання. Ви можете користуватися водними атракціонами, спортивними майданчиками або ж просто ніжитися в променях спекотного сонця. Є тут, до слова сказати, і дикі пляжі для любителів. Але можна не лише засмагати і купатися. Тут для якісного та веселого відпочинку є практично все – численні бари і ресторани, клуби і просто танцполи. Молодь користується всіма цими можливостями на повну котушку.

Також просто приємно посидіти в літньому одеському кафе і, спостерігаючи за грою морських хвиль, пити запашну каву, який тут готують дуже навіть добре.

Потрібно зауважити, що з усіх курортних міст виключно в Одесі є “Траса здоров’я”. Вона являє собою асфальтовану пішохідну дорогу, довжина якої становить 6 км і по якій категорично забороняється їздити на автомобілях. Цю трасу дуже люблять не тільки пішоходи, а й обожнюють велосипедисти.

Одеса – дуже самобутнє і культурне місто, і якщо сказано “заборонено”, то ніхто заборони не порушує. Це стосується, між іншим, не тільки “траси здоров’я”. Одесити, особливо старе покоління, дуже трепетно ​​дотримуються правил дорожнього руху, і не переходять на червоне світло навіть абсолютно порожню вулицю. Ну а якщо ви – любитель пам’яток, тоді можна прямо з готелю кожен день виїжджати в місто. Вам буде запропоновано завжди багато екскурсій або ж ви самі можете просто погуляти по місту, зайти на Привоз і навіть відвідати мусульманський культурний центр, куди, щоправда, пускають туристів тільки в певні дні.

Залишити коментар