Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Вибираємо меблі в передпокій

Вибираємо меблі в передпокій

Передпокій відіграє дуже важливу роль в квартирі, так як це перше приміщення, яке бачать гості при вході і останнє при виході, тому воно точно запам’ятовується. І щоб справити хороше враження на гостей до вибору меблів для передпокою слід ставитися дуже серйозно. Головними критеріями при виборі меблів для передпокою є її функціональність і, звичайно, практичність. Тому тумба, шафа, комот повинні бути дуже компактними, для того, щоб не завантажувати вільну зону передпокою.

Шафи-купе в передпокої

Прихожие-купе, мабуть є найпопулярнішими в даний час, адже вони повністю займають одну зі стін передпокою. Такі шафи є відмінним рішенням для передпокою невеликого розміру, коли доводиться економити кожен метр приміщення. Значно дозволяють заощадити простір розсувні двері шафи, а його досить великі обсяги всередині, легко допоможуть вмістити велику кількість одягу, головних уборів, взуття, різних аксесуарів.

Кутові шафи в передпокої

Кутові шафи, вбудовані в стіну передпокою, повністю здатні вирішити проблему браку місця для взуття і верхнього одягу. Такі шафи дуже місткі і виглядають вони в передпокої дуже органічно, акуратно і просторо. Кутові шафи є ідеальним варіантом для прихожих мають квадратну форму. Для вузьких прихожих краще буде підібрати шафа, яка буде розташовуватися тільки уздовж однієї із стін приміщення. Зазвичай кутові шафи поділяються на дві зони: в одній зберігається тепла верхній одяг, інша частина обладнана відкритими гачками і полицями.

Шафи з закритими фасадами для передпокою

Шафи з закритими фасадами за своїм зовнішнім виглядом дуже нагадують шафи-пенали. Головна відмінність такої шафи від шафи-купе – спосіб відкривання дверей. Звичайно, розсувні дверцята допомагають заощадити простір, але зате шафи з дверцятами, як не можна краще підійде для класичного стилю інтер’єру.
Відкриті фасади мають ряд переваг перед іншими видами шаф для прихожих. Взуття без зусиль можна дістати з шухляди, а одяг легко зняти з гачків і надіти. Шафа з відкритими фасадами стане хорошим варіантом для маленької передпокою. За рахунок відкритих фасадів шафа здається, зовсім невеликим і не захаращує простір передпокою. Однак не варто забувати, що вибравши таку шафу, вам доведеться постійно ретельно стежити за порядком і чистотою.

Шафи, що мають місце для сидіння в передпокої

Безумовно, великим плюсом є наявність в передпокої місця для сидіння. Це може бути як великий диван, так і зовсім маленький відкидний стільчик. Все залежить тільки від розмірів кімнати. Як правило, шафи з місцями для сидіння наділені відкритими полицями і гачками, це і дозволяє виділити небагато місця, де можна присісти. Слід пам’ятати, що відкриті полиці будуть у всіх на виду, тому просто необхідно на них підтримувати ідеальний порядок.

Шафи, розташовані в ніші передпокою

Вам дуже пощастило, якщо у вашому передпокої передбачена спеціальна ніша для шафи. У цьому випадку шафа буде відмінно замаскованою, і не буде займати корисний простір передпокою. Якщо ж такої ніші немає, то багато дизайнерів пропонують побудувати спеціальний каркас для шафи, і пофарбувати бічні стінки в тон основним стінах кімнати. У такій ніші шафа буде виглядати дуже гармонійно.

1 коментар до запису “Вибираємо меблі в передпокій”

  1. Аня сказав:

    Дуже цікава інформація. Шафа-купе справді просто незамінна вдома. Мені дизайнери студії меблів New Art спроектували дуже красиву. Дві секції із закритими дверима з ДЗЕРКАЛАМИ (дуже зручно) і одну з відкритими полками. Це ідеально для прихожої бо там ми тримаємо різні дрібні речі. Шафа зовсім не громіздка. І коли будете обирати, то краще виберіть світлих тонів.

Залишити коментар