Ви знаходитесь тут: Головна > Лікування > Вправи для очей

Вправи для очей

Вправи для очейВправи для очей є важливим способом лікування та відновлення зору. За допомогою вправ для очей лікуються такі захворювання як короткозорість, далекозорість, косоокість, астигматизм. Так само вправи для очей незамінні для зняття втоми під час роботи за комп’ютером, ведення машини та інших видів робіт, пов’язаних з надмірним напруженням зору.

Вправи для очей необхідно проводити щоденно протягом 20-30 хвилин, поєднуючи з прийомами вітамінів і лікуванням очей за допомогою народних засобів. Тільки так можна досягти позитивного результату.Вправи для очей
Існує безліч комплексів і методик лікування зору за допомогою вправ для очей. Розглянемо найосновніші:
1. Найпростіша вправа працює дляя розслаблення очей. Її можуть виконувати навіть діти. Для цього необхідно розтерти долоні рук до появи теплоти і прикласти праву долоню на закрите праве око, а ліву на ліве. Сісти, розслабитися, відчути як зникає втома і напруга.
2. Вправи, що тренують кришталик ока. Це, перш за все, рух очима вліво-вправо, ввер-хвниз, малювання очима кіл, вісімки в ліву і праву сторону.
3. Вправа «П’ятачок» дуже проста і ефективна, роблячи її 3-4 рази на день протягом 2-3-х хвилин можна впоратися з багатьма проблемами із зором. Вправа складається з двох частин:

  • подивитися протягом 10 секунд на кінчик свого носа п’ятак (звідси й назва);
  • подивитися вдалечінь і розслабитися.

Вправи для очей
4. Вправа для очей «Гримаса». Для її виконання необхідно протягом 10 секунд з усією силою стиснути очі, при цьому у вас на обличчі повинна вийти страшна гримаса. Далі розслабити м’язи обличчя і поморгати очима протягом 20 секунд. Повторити вправу 5-6 разів.
Весь комплекс вправ повинен закінчуватися вправою на розслаблення очей

Залишити коментар