Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Вплив стресів на шкіру і волосся

Вплив стресів на шкіру і волосся

Кожна дівчина мріє про красиве, здорове волосся і сяючу шкіру. Але іноді з’являються прищики, які псують не лише зовнішній вигляд, але і настрій. Іноді ми навіть не підозрюємо, звідки вони з’являються і чому волосся раптово стало ламким і тьмяним, а то й взагалі почало випадати.

Фахівці із США з’ясували, що дівчата після 25 років ризикують попрощатися зі своєю красою і здоровим зовнішнім виглядом шкіри і волосся, а причиною тому можуть стати стреси. Під впливом стресу, організм виробляє чоловічий гормон – тестостерон, тому шкіра стає жирною, втрачає привабливий зовнішній вигляд, пори забиваються, з’являються прищі.

Такі наслідки можуть бути навіть у тих дівчат, які в підлітковому віці не знали, що таке проблеми зі шкірою.

Дерматологи радять не хвилюватися, спокійно ставитися до неприємностей. Якщо на обличчі все ж з’явилися небажані прищики, то не варто їх видавлювати, потрібно відразу ж звернутися до фахівця, який допоможе розібратися з причиною їх появи і призначить необхідне лікування.

Візьміть відпустку, відпочиньте від суєти і тривоги, візьміться за своє здоров’я, інакше потім ви ризикує дорого поплатитися за неуважність до себе.

А бути може вам пора почати займатися тим, про що ви завжди мріяли і не зациклюватися на роботі, яку ви виконуєте в даний момент? Так, кар’єра це добре, але всі ми живемо заради щастя, яке, цілком можливо вислизає від вас поки ви займаєтеся нелюбимою справою. Хіба ваша робота варта того, щоб віддавати їй все життя?

Сообщает корреспондент in-teh.com строительного сайта

Залишити коментар