Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Вода і здоров’я

Вода і здоров’я

 

 

 

вода і шкіра обличчя
Вода і здоров’я – що може бути простіше і складніше? Що значить вода для здоров’я? Скільки значить вода для краси? На ці два питання існує одна відповідь – вода для здоров’я та краси значить багато, якщо не все. Говорячи про воду, можна «блищати» банальностями до безкінечності, наприклад про те, що вода основа всього живого.

Як океани, що займають більшу частину поверхні Землі, вода становить більшу частину будь-якого живого організму, а якщо говорити про рослини, то вони майже повністю (90%) складаються з води.вода і життя
Життя будь-якого організму дуже залежне від певної і постійнї кількості води, її можна порівняти з кров’ю, навіть з чарівною кров’ю, що несе здоров’я і красу і є  основою життя.
Скільки ж її необхідно? Це питання не перестає вивчатися і переглядатися на всі лади, а висновок один і той же – багато. Часто вживається фраза – «Пийте на здоров’я!» – Не просто набір звуків і слів, а пряме керівництво до дії, адже вода для здоров’я – це, якщо завгодно, горезвісні «три кити», на яких грунтується абсолютно все.
Чим же зайнята вода в нашому організмі? Оцінити, наскільки корисна вода для здоров’я та краси абсолютно не складно, якщо згадати про її функції: забезпечення доставки живильних речовин і кисню, виведення шлаків і засвоєння поживних речовин.
Тому не просто пийте, а пийте багато, і чим більше, тим краще. Адже від вашої турботи про водний баланс безпосередньо залежить ваше здоров’я і стан шкіри, а будь-яке порушення водного балансу, тут же «вимальовується» на ній сірими огрубілими рельєфами, які «червоними літерами» попереджають – мало води! Особливо це стосується мешканців міст, коли купити водонагрівач не проблема і помитися теплою водою не тільки приємно, але і корисно для шкіри.вода і життя
Якщо хочете, то зовнішній вигляд шкіри, насамперед, шкіри обличчя, можна вважати своєрідним індикатором вашої турботи про водний баланс організму. Адже шкіра піддається атакам навколишнього середовища практично безперервно, вона завжди відкрита і беззахисна. Беззахисна перед вітром, перед морозом, перед дощем, перед сонцем і навіть перед затишною і ароматною чашкою кави теж беззахисна. А вода з легкістю може захистити її, перетворюючись на надійний і непроникний скафандр.

Залишити коментар