Ви знаходитесь тут: Головна > Косметологія, Лікування > Властивості лікувальних пластирів

Властивості лікувальних пластирів

лікувальний пластир

Грунтуючись на секретах тибетської медицини, використовуючи стародавні рецепти найвідоміших лікарів Китаю і взявши до уваги результати численних досліджень сучасних вчених, китайські фахівці-фармакологи створили лікувально-профілактичний засіб, аналогів якому досі ще не було.

Вчені всього світу визнають лікувальні пластирі найефективнішим засобом, який має протинабрякові, антибактеріальні, знеболюючі та розсмоктуючі властивості, а так само здатним запускати процеси саморегуляції організму людини, зміцнювати його імунітет. Випробування показали, що китайські пластирі відновлюють весь організм людини в цілому.
Цілюща чудодійний дія, яка надає пластир, грунтується на тому, що шкіра людини проводить компоненти лікувального трав’яного комплексу, які, усмоктуючись в кров, надають болезаспокійливу і зцілющу дію. Крім того, відповідно до древнього вчення китайських цілителів, на шкірі людини існують точки, що мають біологічний  зв’язок з тим чи іншим органом людини, і вплив на ці точки також може досить швидко зціляти від безлічі різних хвороб, у тому числі пов’язаних з появою запальних процесів. На відміну від оральних медичних препаратів, цілющі пластирі не мають побічних ефектів, які порушують роботу шлунково-кишкового тракту, печінки і нирок. До того ж зцілювальний ефект настає набагато швидше.
Лікувальні китайські пластирі з успіхом використовуються також і для зняття больового синдрому, при розтягненнях і ударах.
Лікувальний пластир просочений ароматичними маслами, які через шкіру тривалий час сприятливо впливають на організм, не випаровуючись завдяки тканинному шару пластиру. Таким чином, ароматерапія є одним з важливих моментів в лікуванні за допомогою цього медичного препарату.
Фітотерапія надає не менш ефективну лікувальну дію. У комплекс лікарських трав, використовуваних для лікування за допомогою пластиру, входять понад 30 рослин.
Цікаво, що досить ефективний при лікуванні китайськими пластирами їх енергетичний вплив на організм. Виявляється, природні складові, зібрані згідно найдавнішим рецептами китайських цілителів, мають матрицю, тобто спочатку закладену програму здоров’я, надходить в органи людини через ту точку на шкірі, на яку наклеєний пластир.
Поява подібних медикаментів може стати революційним переворотом у відношенні людини до самооздоравліванію і покласти початок епосі екологічно чистих і дійсно ефективних медичних препаратів.

Залишити коментар