Ви знаходитесь тут: Головна > Вагітність, Здоров'я > Візит до гінеколога

Візит до гінеколога

Багато жінок неохоче відвідують жіночу консультацію. А якщо і йдуть туди, то тільки в тому випадку, якщо їх щось починає турбувати. І це марно, тому що кожна представниця слабкої статі як мінімум раз на рік (краще на півроку) повинна оглядатися у гінеколога, не кажучи вже про екстрені випадки, коли гінекологічні обстеження просто обов’язкові.

На-думку фахівців, перший огляд у  гінеколога викликає страх у дівчаток-підлітків. Дами постарше соромляться і ніяковіють обстежень, а іноді і самих лікарів. Але все-таки основною причиною тривоги і паніки є низька ступінь освіти, адже все невідоме найчастіше і викликає страх.
Як підготуватися до відвідування гінеколога?гінеколог огляд

  • По-перше, потрібно налаштуватися психологічно. Пам’ятайте, що ви нікому ні чим не зобов’язані, і якщо один гінеколог вас чимось не влаштує, його завжди можна змінити на іншого. Також не потрібно боятися і соромитися питань лікаря, адже їх мета це постановка правильного діагнозу. Тому відповідати на них треба чесно, відверто і розгорнуто. Хороший фахівець ніколи не стане засуджувати свого пацієнта, а навпаки, намагатиметься допомогти і все докладно пояснити.
  • Підготуйтеся фізично. Ні, голити все волосся в зоні геніталій зовсім не обов’язково, а от короткий волосяний покрив довше утримує свіжість і легше піддається гігієні.
  • Обов’язково прийняти душ і надіти чисту і свіжу нижню білизну.
  • Не бажано перед прийомом вдаватися до використання інтимних парфумів або дезодоранту.
  • Візьміть з собою чистенькі носочки.
  • Не варто планувати візит на дні менструації, самий ідеальний момент це перший час після «критичних» днів.
  • Також перед відвідуванням лікаря, не застосовуйте лікарські засоби, креми і мазі протягом 3 діб. А після прийняття антибіотиків повинно пройти близько 2 тижнів.
  • За кілька днів до зустрічі з лікарем слід виключити статеві контакти, щоб отримати достовірні результати аналізів.
  • Підготуйте відповіді на можливі запитання. Ви повинні знати дні останніх місячних; хронічні захворювання, перенесені вами і вашими близькими родичами; чи були переливання крові; спадковість і т.д.
  • За кілька годин до прийому слід спорожнити сечовий міхур і кишечник, щоб нічого не утрудняло пальпацію внутрішніх органів.

Регулярний осмотр у гинеколога  необхідний і дуже важливий. Потрібно стежити за своїм здоров’ям, і тільки в цьому випадку вам вдасться уникнути небезпечних захворювань і розладів, а також почати насолоджуватися і радіти кожному наступному дню, спілкуванню з друзями і близькими.

Залишити коментар