Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Вік та здоров’я

Вік та здоров’я

вік і здоровя

Безперечно, вік позначається на здоров’ї, але не можна сказати: «Чим старше, тим гірше», тому що це неправда! Звичайно, вік і здоров’я пов’язані між собою, але вік – це не вирок здоров’ю, це просто новий етап. І в літньому віці можна, що називається, дихати на повні груди – займатися улюбленою справою, спілкуватися, подорожувати і, звичайно ж, займатися сексом. Любов може прийти і в 80, а її логічне продовження – інтимні стосунки ніхто не відміняв і сексу обов’язково захочеться.

Сексуальне життя, якщо воно здорове і повноцінне, позитивно позначається і на фізичних і на психологічних аспектах життя. Воно піднімає самооцінку і покращує здоров’я. Тому не можна протиставляти вік і здоров’я, потрібно прагнути до гармонії і тоді словосполучення «вік і здоров’я» не буде приводити в зневіру.
Кіноіндустрія, звичайно, привчає нас до думки, що активний секс – територія підлітків і молодих людей. Тому, почувши словосполучення «вік і здоров’я» багато хто вважає, що з віком випаровується не тільки здоров’я, але й секс, а адже це не так.
У плані сексу, люди ніколи «не подорослішають» і ніколи «не переростуть» бажання інтимних стосунків і потреби в емоційній близькості. Сексуальні фантазії можуть бути навіть в 90 – причому тут вік?
Звичайно, існує різниця між сексом в 79 і сексом в 19, але він все одно приносить задоволення . Тому, піднімаючи тему «вік і здоров’я» потрібно говорити не про відсутність сексу, а про вікові особливості і зміни, розуміння яких допоможуть підготуватися і вирішити деякі можливі проблеми, проходити курси лікування, наприклад, такі, як лікування астроцитоми головного мозку, пов’язане з віком .
Розглядати вікові зміни потрібно комплексно, враховуючи і психологічні моменти, і фізичні процеси.
Тестостерон, що відповідає за лібідо у жінок і чоловіків, виробляється в достатній кількості в будь-якому віці. Тобто інтерес не пропадає, а от деякі «технічні» моменти можуть перешкодити. Наприклад, у жінок на тлі клімаксу і зниження вмісту гормону естрогену спостерігається зменшення виділення природного мастила піхви, а сама вагіна втрачає еластичність. Це призводить до зниження приємних відчуттів, а іноді, навіть до хворобливих відчуттів, наприклад, паління. Тому потрібно приділяти більше уваги прелюдії і використовувати спеціальні крему, а так само не допускати тривалих перерв у сексі, це дозволить вагіні не втратити еластичність.
Але не тільки тіло визначає «успіх », багато залежить і від психологічних настроїв. Люди починають обзаводитися комплексами, втрачаючи молодість і привабливість, що, природно, знижує самооцінку, а це, в свою чергу, пригнічує бажання і потяги.
Тому, щоб ваші сексуальні горизонти не були затьмарені, потрібно не втрачати самооцінку і проявляти чуйність до фізіологічних змін партнера.

Залишити коментар