Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Відновлення зубів

Відновлення зубів

відновлення зубів

Сучасна стоматологія за рахунок нових технологій пішла далеко вперед у порівнянні, наприклад, з радянськими часами. Якщо раніше деякі види зубних хвороб «лікувалися» тільки видаленням зубів, то зараз операція з відновлення зубів у стоматологічних клініках цілком звичайна справа.

Нинішні технології, наприклад, дозволяють відновити зуб за один сеанс, навіть якщо від нього, крім кореня, нічого не залишилося. Але потрібно розуміти, що  повністю відновити зуб до первісного стану неможливо,  проте зовні він буде виглядати практично як новий.
Наприклад, при відновленні зруйнованого зуба використовують титанові штифти, титан сам по собі довговічний, міцний і недорогий матеріал. Така операція по відновленню зруйнованого зуба цілком по кишені людині з середнім достатком. Штифти служать основою, ніби скелетом зуба.
Так само застосовуються більш дорогі скловолоконні штифти, які більш естетичні.
Пам’ятайте, що якщо у вас зруйнувався або заболів зуб – не потрібно його видаляти повністю, бо завжди хворий зуб можна буде відновити і ви будете як і раніше радувати близьких своєю посмішкою!

Мітки:

Залишити коментар