Ви знаходитесь тут: Головна > Лікування > Відновлення невинності

Відновлення невинності

Відновлення цневинностіВідновлення цноти (Гіменопластика), – операція повертає невинність. Відновлення невинності – процедура, навіяна ставленням, у багатьох культурах, до невинності, як символу чистоти, цнотливості і непорочності думок і тіла. У наш комп’ютерний вік, на незайманість дивляться вже не так як, скажімо, в Древній Греції або в середні віки, але все одно, навіть, враховуючи всі завоювання сексуальної революції 20 сторіччя, невинність не стала архаїзмом, а до звання «порожній звук» їй ще ой як далеко.

Помилково вважати, що на відновлення невинності дівчини вирішуються, спонукувані підступним бажанням обдурити. Цей фактор, звичайно, теж не можна скидати з рахунків, але варто враховувати, що перетворення з дівчини в жінку – важливий, але, на жаль, не завжди добровільно і усвідомлено перейденний рубіж.Відновлення цноти
Найчастіше, відновлення невинності – це нормалізація психологічної рівноваги, після згвалтування або дефлорації у безконтрольному стані алкогольного / наркотичного сп’яніння, коли такою не є норма життя, а є фатальним збігом обставин з подальшим каяттям. На відновлення невинності штовхають також релігійні переконання, і ранні невдалі шлюби.
Звичайно, бувають і більш банальні мотиви, наприклад бажання, зробити партнерові або дружині сюрприз, щоб оживити згасаючі відносини.
Відновлення невинності можливо не тільки у нещодавно втративших її  дівчат. На можливість Гіменопластики не впливає сексуальний досвід або інтенсивність статевого життя, вона можлива навіть після пологів, адже дівоча пліва – частина слизової піхви і відновлення невинності досягається шляхом нескладного зшивання ділянок слизової при вході в піхву, та так, що навіть досвідчені гінекологи при оглядах в жіночій консультації не відрізняють природну форму  від відновленої.
Відновлення невинності буває двох видів:
1. короткострокова (на термін у межах 10днів);
2. довгострокова (до моменту дефлорації).
При першому варіанті, шви, накладаються на ділянки слизової розсмоктується нитками під загальним або місцевим наркозом і, природно, ефект втрачається після розсмоктування ниток. При другому варіанті, шви, накладаються на тканини піхви, під час операції під загальним наркозом, в результаті чого відбувається відновлення цілісності слизової і ефект зберігається надовго.
Відновлення невинності відноситься до інтимної пластики і ніяких медичних показань для цієї процедури не існує, все залежить тільки від бажання пацієнтки. Перед Гіменопластика пацієнтки здають стандартні «набори» аналізів – кров на сифіліс, ВІЛ, гепатити С, В, мазок на мікрофлору піхви.
Займає Гіменопластика, що вартує  всього пару сотень доларів, кілька годин в умовах амбулаторії та пацієнтки в той же день опиняються вдома. Реабілітація триває кілька діб, коли слід утримуватися від фізичних навантажень і дотримуватися спеціальної дієти.
Відновлення невинності можна проводити неодноразово, правда, повторні відновлення трохи складніше, але цілком здійсненні. При цьому гіменопластіка дарує під час статевого акту ті ж відчуття що й при природній дефлорації.

Залишити коментар