Ви знаходитесь тут: Головна > Хвороби > Симтоми гаймориту

Симтоми гаймориту

сиптоми гайморитуОзнаки гаймориту іноді можна зустріти в кожної людини, вони стандартні. Це хвора голова, забитий ніс, утруднене дихання. Ознаки гаймориту можна виявити у себе по ранках і по сухості в роті, так як доводиться дихати через рот, а повітря сушить слизову оболонку рота. З часом гайморит переростає в хронічний, ознаки гаймориту залишаються ті ж – головний біль (в основному у лобі – так як там знаходяться гайморові пазухи), загальна млявість, важко дихати носом, щоб поліпшити дихання через ніс доводиться постійно капати засоби від нежитю, викликаючи звикання.

До гаймориту схильні насамперед ті, хто часто хворіє на простудні захворювання.
Сам по собі гайморит схожий на нежить – ніс в соплях, тому неможливо дихати їм, хвора голова. Але додаються наступні ознаки гаймориту – тяжкість в районі перенісся, відчуття тяжкості у верхній щелепі, тяжкість у чолі, іноді набряк обличчя, зуби і щоки починають нити. В основному всі ці симптоми односторонні (односторонній гайморит поширений частіше), але зустрічається і двосторонній гайморит – ті ж симптоми, тільки трохи піднімається температура і постійне відчуття слабкості.
Перші кандидати відчути ознаки гаймориту на собі  – це любителі переносити простуду і ангіну на ногах, не дотримуючись постільного режиму (звичайно, а хто ж на роботу буде ходити). Гайморит можна так само одержати як наслідок дифтерії чи скарлатини.

сиптоми гайморитусимптоми гаймориту

Як тільки відчули на собі перші ознаки гаймориту – звертайтеся до лікаря без зволікання, поки гайморит легко вилікувати – кілька прогрівань, краплі в ніс (небагато) і препарати, що знімають набряк носа. Хто пропустив ранню стадію гаймориту ризикує познайомитися з хронічною формою – гнійним гайморитом. Тут уже одними краплями не відбутися – призначається операція. Проколюються стінки пазухи носа для видалення звідти гною. Неприємна операція, тому краще уникнути її профілактичними заходами попередження гаймориту.
Не допустити ознаки гаймориту допоможе усіма нелюбиме загартовування організму і підвищення імунітету. Якщо з першим складно, то друге цілком під силу кожному.
В першу чергу імунітет підвищують багаті вітаміном С і залізом продукти харчування, такі, як виноград, волоські горіхи, суниця, зелені яблука, цитрусові, цибуля, часник. Прекрасний засіб від гаймориту це відвар з листя волоського горіха: кип’ятити на повільному вогні 15 хвилин 1ст ложку молодого листя на 300гр води. Приймати 3 рази на день по гуртку.
Ознаки гаймориту можна відчути так само, якщо на морозі приймати «для сугреву» і не носити шарфи і шапки Вольф. Бережіть себе в будь-який час року.

Мітки:

Залишити коментар