Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Шкідливі і непотрібні подарунки для дітей

Шкідливі і непотрібні подарунки для дітей

подарунок дитині

Про шкідливі іграшки і дитячі товари вже написана маса гнівних і страхітливих статей, але необхідно визнати, що високоякісний, але при цьому недоречний подарунок може стати не менш шкідливим.
У подарунку не повинні міститися шкідливі речовини у вигляді отруйних фарб і важких металів – річ повинна відповідати всім санітарним нормам і бути офіційно допущена до торгівлі на території певної країни.
Для дитини подарунок не повинен стати алергеном, наприклад, іграшка з натуральної вовни. При покупці домашнього текстилю, наприклад, дитячої постільної білизни , необхідно переконатися, що в якості матеріалу виступають сатин або бязь.
Маленьким дітям не можна дарувати важкі речі, гострі або скляні предмети, а малюкам у віці до трьох років не можна дарувати речі, які вони зможуть розібрати, порвати або проковтнути.
Не можна дарувати дуже шумливі подарунки, оскільки дитина може перелякатися і мати у вигляді наслідків зниження слухового порога. Або зрештою, він просто «дістане» цим подарунком всіх оточуючих.
Не можна хлопчикові дарувати дівчачий подарунок, і навпаки: дитина повинна формуватися правильно в статевому відношенні. Дівчинка росте матір’ю, господинею і рукодільницею, а хлопчик росте чоловіком – захисником, працівником і опорою. Сумки для дівчаток або безпечні конструктори LEGO для хлопчиків стануть відмінним вибором навіть для віку від 3 до 4 років.
Не можна дарувати святкову піротехніку. На жаль, але вона надто часто розривається в дитячих руках і робиться причиною пожежі.
При виборі спортивного інвентарю його потрібно ретельно перевіряти. Спорт вважається і так заняттям із збільшеним рівнем ризику, а дитина під час поломки інвентарю може дістати важку травму.  Якщо подарунок – це детячий стіл то він обов’язково повинен бути виготовлений з натурального дерева без шкідливих речовин та небезпечної фарби чи лаку, якими покривають меблі.
Постарайтеся не робити подарунки, які передбачають насильство. Одна справа, коли, наприклад, у грі «Морський бій» і «Повітряний бій» потрібно стріляти в абстрактні кораблики або літачки, а зовсім інша справа, якщо потрібно стріляти в тварину або людину, які навіть намальовані. До речі, тему смерті до встановленого віку краще взагалі не зачіпати. Потрібно уникати комп’ютерних ігор, де барвисто живописуют вбивства.
Утримайтеся від таких подарунків, як комп’ютерна гра. Буде краще, якщо дитина стане грати і розвиватися в дійсному світі, а не у віртуальному. Якщо вже вирішили подарувати, проконтролюйте, щоб там не було порнографії, жахів, насильства та іншої гидоти. У дитини психіка дуже сприйнятлива і вразлива, а психологічні травми з відхиленнями, придбані в дитинстві, можуть мучити людей протягом усього життя.
Якщо ви не є батьком, без попередньої узгодженості не можна дарувати тварин, які вимагають великого догляду і уваги, а от якщо дитина не впорається з турботою про тварину, то вихованець може навіть загинути, та й батьки малюка можуть не відчувати захоплення від нового мешканця.
І нехай ваші подарунки завжди будуть доречними і безпечними!

Залишити коментар