Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Що робити якщо зламався холодильник

Що робити якщо зламався холодильник

зламався холодильник Холодильник відноситься до одного з основних і незамінних побутових приладів. Товар є складним за технічними характеристиками, тому рекомендується купувати таку техніку тільки в спеціалізованих магазинах, при цьому перевіряючи її на працездатність в момент покупки, також  перед покупкою холодильника радитись з професіоналами, що розуміються на побутовій техніці. .

Техніка може пропрацювати довгі роки, а може досить швидко вийти з ладу, адже як відомо на ринку багато китайської техніки, що не надійною та довговічною. В тому випадку, коли зламався холодильник, є кілька варіантів вирішення цієї проблеми. В першу чергу вам не потрібно впадати в паніку, адже будь-яку техніку можна відремонтувати чи замінити новою.

Що робити, якщо зламався холодильник?

Якщо побутова техніка вийшла з ладу під час гарантії, покупець має право вимагати заміни на товар аналогічної торгової марки. Згідно з законодавством, покупець може вимагати зменшення вартість холодильника, усунення неполадок в роботі в короткі терміни, а також відмовитися від договору купівлі-продажу та повернути свої кошти в повному обсязі.

Але слід пам’ятати, що заміна товару відбувається тільки в тому випадку, коли зламався холодильник, а неполадки усунути складно і дорого. В інших випадках можна незначну поломку виправити прямо на місці.

Якщо фахівець ремонтної служби відправив техніку в сервісний центр, покупець вправі вимагати від магазину аналогічний товар на час користування, поки проводитися ремонт.

У разі, коли зламався холодильник, а гарантія вже закінчилася, потрібно буде проводити ремонт за свій рахунок. В цьому випадку необхідно спочатку звернутися в сервісну службу або знайти самостійно хорошого майстра по ремонт  і  спочатку оцінити масштаб робіт. Щоб знайти доброго майстра по ремонту потрібно використати всі варіанти: запитати у друзів та рідних, знайти відгуки в інтернеті, а також поцікавитись рекомендаціями у таких майстрів в тих людей, де вони вже ремонтували холодильники чи холодильні камери.

Корисні поради

Важливо пам’ятати, що під час ремонту холодильника термін гарантії продовжується.
Якщо техніку необхідно доставити в майстерню, всі витрати повинна оплачувати фірма-продавець або компанія-виробник.
Якщо зламався холодильник, а запасних частин в майстерні немає, рекомендується звертатися до фірми-продавця. В такому випадку необхідно оформити претензію в двох примірниках, де будуть вказані неполадки і вимоги покупця. Один примірник відправляється представнику магазина, а другий залишається на руках у покупця.
Ситуацій досить багато, коли холодильники різних марок виходять з ладу.

1 коментар до запису “Що робити якщо зламався холодильник”

  1. Сергій сказав:

    Споживач має право пред’явити виробнику (продвцю) вимогу про безоплатне усунення недоліків товару після закінчення гарантійного строку. Ця вимога може бути пред’явлена протягом установленого строку служби (7 років), а якщо такий не встановлено – протягом десяти років, якщо в товарі було виявлено недоліки, допущені з вини виробника.!!!!! (Про захист прав споживачів)

Залишити коментар