Ви знаходитесь тут: Головна > Краса > Робимо гарні брови

Робимо гарні брови

Багато в чому краса жіночого обличчя залежить від кольору і форми брів. Але як домогтися їхньої природньої  і красивої форми знає не кожен. Про ці жіночі секрети ви зможете дізнатися в цій статті.
Очищаючи обличчя по вечорах, необхідно очищати і брови, тому що на них часто залишаються частинки пилу. Брови необхідно щодня розчісувати щіточкою, спочатку проти росту волосся, а потім по зростанню. Дуже добре, якщо при цьому щіточка буде змазана касторовою олією або гліцерином. Це зробить брови більш міцними і густими. Як не дивно, але брови також потребують укладання. Це можна зробити за допомогою спеціального гелю або звичайного спрею для волосся.
При виборі форми брів, необхідно орієнтуватися на форму обличчя і вік. Дуже добре, якщо першу корекцію брів вам зробить фахівець. Але якщо ви все таки вирішили зробити це самі, скористайтеся ось цими порадами:
– Для квадратної форми обличчя найкраще підійдуть брови злегка підняті вгору, довгі і трохи зігнуті;

– Для круглої  форми обличчя – брови високо підняті вгору, довгі і трохи зігнуті;

– Для овального обличчя краще всього підійде дугоподібна форма брів;

– На тлі трикутного обличчя відмінно виглядатимуть брови злегка підняті і рівномірно вигнуті;

– Для вузького і довгастого обличчя підійдуть прямі брови, віддалені від перенісся;

– Володарям грушоподібної  форми обличчя краще віддати перевагу бровам піднесеним до скронь і опущеним у напрямку до перенісся.

Що стосується залежності форми брів від посадки очей їх розміру, то тут також є свої нюанси. Власникам  маленьких очей рекомендується підмальовувати брови, роблячи їх широкими і опуклими, а також збільшувати відстань між ними за допомогою щипчиків для брів.
Тим, у кого очі посаджені близько одне до одного краще, щоб відстань між бровами було побільше. Для цього рекомендується вищипнути волоски з внутрішньої сторони брів.

1 коментар до запису “Робимо гарні брови”

  1. […] необхідними вітамінами і мінеральними речовинами. Вітаміни для росту волосся -100%-но натуральний і безпечний спосіб обзавестися […]

На сайте видно лечение грыжи в германии . Рекомендую посмотреть.

Залишити коментар