Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Робоче місце-тренажер

Робоче місце-тренажер

Сьогодні все більше людей проводять робочий і вільний час перед комп’ютером, за що і розплачуються своїм здоров’ям.Сидячий спосіб життя може нагородити остеохондрозом, викривленою поставою, гіпертонією і важким животиком. Щоб захистити нас від такої поганої компанії, розробники пропонують нестандартні тренажери, які допоможуть привести себе у форму без відриву від робочого процесу. Зайняті люди по достоїнству оцінять тренажери з робочим місцем Trekdesk і FitDesk, що замінюють відвідування фітнес-клубу.

Trekdesk – бігова доріжка, поєднана з робочим столом, що дозволяє рухатися і працювати одночасно. Спортивне робоче місце зроблено з міцних матеріалів, які легко збираються і розбираються для зручного зберігання і транспортування. Такий тренажер займає простір 1,8 м в довжину і 86 см в ширину, а також утримує обладнання масою 25 кг.  Якщо у вас не вистачає грошей на такий сучасний тренажер, то тут можно продать велотренажер б/у по дуже хорошій ціні швидко й зручно     й до виручених грошей докласти трішки та купити корисний та зручний тренажер Trekdesk, що буде вам зручним та корисним кожен день.Робочий стіл Trekdesk вагою 26 кг оснащений двома підстаканниками, щоб можна було відновлювати водний баланс під час тренувань. Крім цього на столі знаходиться тримач для паперів, 3 осередки для файлів і підставка для телефону.

Тренажер з регульованими по висоті ніжками розрахований на користувачів зростом від 160 до 190 см. Бігову доріжку можна налаштувати в індивідуальний режим, щоб позбавити себе від рясного потовиділення. Заняття на такому тренажері будуть нагадувати неспішну прогулянку в комфортному режимі.

Лікарі рекомендують проходити 10 000 кроків щодня для підтримки гарної форми і профілактики захворювань. Всього три години занять на такому тренажері допоможуть досягти необхідної добової норми кроків і зберегти фізичний тонус. Такі прогулянки покращують настрій, підвищують продуктивність і стимулюють розумову діяльність.Користуючись робочим місцем-тренажером в офісі чи вдома, можна зміцнити імунну систему, зменшити ризик серцево-судинних захворювань, знизити рівень стресу і скинути зайві кілограми.

Ще один спортивний інвентар під назвою FitDesk v2.0 також призначений для тих, у кого немає часу на відвідування тренажерного залу, але є бажання вести здоровий спосіб життя. Цей велотренажер з робочим столиком дозволить, не відриваючись від комп’ютера, залишатися у відмінній фізичній формі. Зручне сидіння регулюється для комфортних заїздів на довгі дистанції. На столику є затискачі для кріплення ноутбука або документів, а також підлокітники. Необхідні канцелярські приладдя або гаджети можна розмістити в спеціальних відділеннях.

велотринажер FitDesk v2.0

Ще одна особливість FitDesk – це можливість підкачати не тільки м’язи ніг, колесячи на одному місці, а й зміцнити верхню частину тіла, виконуючи вправи з еспандерами.

Тренажери з робочим простором можна придбати на Amazon за $ 499 і $ 299 відповідно. Як не дивно, з цими новинками робота за комп’ютером стає частиною активного способу життя.

Залишити коментар