Ви знаходитесь тут: Головна > Хвороби > Причини винекнення цукрового діабету

Причини винекнення цукрового діабету

симптоми   цукрового діабетаПричини виникнення цукрового діабету різноманітні, найчастіше це наслідки важких і невилікованої захворювань, наприклад, таких, як панкреатит, нервовий стрес, захворювання шлунково-кишкового тракту, і навіть застуда. Неправильне харчування, спадковість, надлишкова вага і недостатня фізична активність можуть так само записатися в причини цукрового діабету.

Що ж таке цукровий діабет?


Це перш за все захворювання, яке безпосередньо пов’язане з неправильним обміном речовин в організмі через недостатнє вироблення інсуліну підшлунковою залозою. Тканини організму не можуть утримати воду, водний обмін порушується, це і є головна причина цукрового діабету.
А далі відбувається наступне: харчові вуглеводи не переробляються в глюкозу, і залишаються в крові людини в надлишку, потім вони виводяться через нирки сечею.
Як правило, причини виникнення цукрового діабету слід вивчити, коли у вас виявляється наступне: постійна спрага, великий апетит (майже до обжерливості), з’явилися шкірні захворювання, свербіж, рани стали погано загоюватися, виділення сечі вище норми, буває, що і погіршується зір.причини виникнення цукрового діабета
Хворим на цукровий діабет так само варто забути про газовану воду, сигарети, алкоголь, солодке, какао, чай, каву.
Спадковість так само входить в причини цукрового діабету. Наприклад, якщо один з батьків уже хворий на діабет, то є ймовірність, що і дитина може захворіти на цукровий діабет теж. Щоб уникнути отримання цієї серйозної недуги рекомендується вживати настій з ягід чорної бузини, яка продається в аптеці.
Настій робиться дуже просто – 1ст.  ложка чорнониї бузи на склянку окропу, 2 рази на день по півсклянки.

Залишити коментар