Ви знаходитесь тут: Головна > Хвороби > Причини безпліддя у жінок

Причини безпліддя у жінок

Причини безпліддяСправжні причини безпліддя у жінок і чоловіків іноді не вдається встановити, однак їх можна запобігти, навіть не звертаючись до лікарів. Статистика говорить нам про те, що безпліддям страждають все більше і більше сімей, тому профілактика безпліддя у жінок повинна стояти на першому місці і приділити особливу увагу своєї репродуктивної функції. Слід також звернути увагу на захоплення молодих дівчат легкими наркотиками, наприклад, такими, як маріхуанна, що в рази підвищує ризик безпліддя. Основні причини безпліддя у жінок банальні – це зайва вага і зловживання сигаретами і алкоголем.


Так само недостатній вміст фолієвої кислоти, яка міститься, наприклад, у кавунах або печінки, в організмі може призвести до передчасних пологів, викиднів і різних патологій у немовляти.
Щоб звести ризик безпліддя, жінкам потрібно приділяти увагу своєму раціону, за статистикою більше 10% випадків причиною безпліддя у жінок стає саме порушення маси тіла. Так само не зловживати кофеїновмісних продуктами, шоколадом, газованою водою.
Причини безпліддя у жінокЗрозуміло, що наркотики, алкоголь і сигарети так само часто стають причиною безпліддя у жінок. Нікотин, наприклад, збільшує ризик позаматкової вагітності, порушує менструальний цикл, в двох словах, негативно впливає на шийку матки. Куріння входить в одну з причин безпліддя і у чоловіків, знижуючи кількість і якість сперматозоїдів.
Алкоголь у малих дозах не протипоказаний, однак не варто вживати великими випивкою, так як порушується менструальний цикл, може припинити овуляцію, алкоголь є причиною патологій і викиднів.
Причини безпліддя у жінок і чоловіків не потрібно буде шукати, якщо регулярно займатися спортом і виконувати всі вищеперелічені рекомендації.

Залишити коментар