Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я, Косметологія > Професійне відбілювання зубів

Професійне відбілювання зубів

відбілювання зубів

відбілювання зубів

Найдоступніший спосіб показати оточуючим свій гарний настрій, успішність і впевненість у сьогоднішньому і завтрашньому дні – це щира і сліпуча усмішка. Але, на жаль, таку картину рідко побачиш на вулицях наших міст. Можливо, це пояснюється тим, що у більшості людей стан посмішки далеко від досконалості, а посмішка – від ідеалу. Сучасна стоматологія готова прийти на допомогу і повернути посмішки на обличчя людей. Вона має безліч методів, які дозволяють зробити ваші зуби сліпуче білими. Найбільш, мабуть, найпоширенішим з них на сьогоднішній день є відбілювання зубів. Процедура абсолютно безболісна і дозволяє досягти ідеальних результатів і зробити вашу посмішку білосніжною. Сучасні стоматології використовують різні методи, одним з найбільш популярних серед яких є zoom.відбілювання зубів

відбілювання зубів – метод zoom

Це не дивно, тому що на відміну від безлічі аналогічних процедур, zoom дозволяє досягти дивовижного естетичного результату. При цьому забезпечується абсолютна безпека емалі та оточуючих зубних тканин. Відбілювання системою zoom полягає в нанесенні на емаль спеціального гелевого складу, який активізується під впливом світла, вступаючи в реакцію хімічного характеру з пігментом зуба, знебарвлює пігмент і переводить його в водорозчинну форму.
Подбний спосіб гарантує ідеально рівну поверхню і знижує ймовірність виникнення карієсу, зубного каменю і інших захворювань за рахунок меншого скупчення нальоту на поверхні. Такий метод відбілювання зубів  є найбільш поширеним і використовується в більшості стоматологічних клінік. Поряд з цим методом також в деяких випадках застосовується метод внутрішнього відбілювання окремих зубів, при якому наноситься спеціальний гель в порожнину зуба покривається тимчасовою пломбою. Ще один метод – домашнє відбілювання, – це  носіння спеціальних капп, заповнених відбілюючим складом.

Мітки:

Залишити коментар