Ви знаходитесь тут: Головна > Лікування, Харчування > Правильне харчування при гастриті

Правильне харчування при гастриті

гастрит
Що таке гастрит? Це серйозне захворювання людей самого різного віку, пов’язане з органічним ураженням або запаленням слизової оболонки шлунка. Серед причин цієї хвороби – зловживання гострою їжею, алкоголем, неповноцінне харчування, куріння.

Гастрит дає про себе знати болями в животі, нудотою, відчуттям важкості під ложечкою, гіркотою в роті, при хронічному гастриті – вагою в животі під час прийому їжі або після їжі.


Гострий гастрит переходить у хронічний, якщо знехтувати його лікуванням. А головним чинником є ​​правильне харчування при гастриті. Відповідний раціон може скласти лікар-дієтолог.

Харчування при гастриті геть виключає алкоголь, кислу і солону їжу, міцний чай, кава, гриби, редис, грубе м’ясо. Не рекомендується вживати огірки, капусту, соління, квас, чорний хліб, копченості.

Харчування при гастриті не повинно містити вживання смажених продуктів.

Харчування при гастриті припускає утримання великої кількості вітамінів і білків. Пісне м’ясо, відварна риба, птиця, молоко, крупи, соняшникова і соєва олія повинні стати основою лікувальної дієти.

Харчування при гастриті у великій мірі повинно включати молочні продукти, які є захистом стінок шлунка від небажаних впливів. Тому, якщо хворий вживатиме незбиране молоко, сир, вершки, кисле молоко, він правильно вибудує харчування при гастриті.

Нестача вітамінів в організмі погано позначається на організмі навіть здорової людини, а при гастриті це може закінчитися серйозним ускладненням. Тому нерідко фахівці додатково призначають хворим вітаміни та полівітаміни.

Їжу слід приймати не кваплячись, ретельно пережовувати. Причому між прийомами їжі не повинно бути великих перерв. Харчування при гастриті не допускає дуже гарячої або дуже холодної їжі.

Гречана і вівсяна каші також входять в повноцінне харчування при гастриті. А ось пшоняну, перлову і ячну крупу медицина не рекомендує включати в дієту. Будь медичний центр порекомендує хворому приблизний список продуктів, який і складе харчування при гастриті: овочі, риба, молочні продукти, яйця некруто, малина, полуниця, фрукти. А ось виключити слід виноград, агрус і смородину. Правильне харчування при гастриті – це запорука успішного лікування хвороби. Однак навіть при успішному результаті пацієнт повинен і надалі не нехтувати принципами дієтичної терапії. І найголовніше, – при найменших підозрах на гастрит людині слід негайно звертатися до лікаря, проходити обстеження і, якщо необхідно, негайно переходити на лікувальне харчування.

Se siete alla ricerca di, in cui la vendita di Lev http://wholesaleherbalmedicine.com/vendita-levitra osi assicurare ciГІ che ГЁ meglio nel nostro nego

Залишити коментар