Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Подарунок чоловікові своїми руками

Подарунок чоловікові своїми руками

Сьогодні спеціалізовані магазини просто рясніють подарунками різних мастей і калібрів. Але вам все приїлося і здається банальним. А так хочеться здивувати дорогу вам людину в її свято. Як бути в такій ситуації? Вихід простий – зробити подарунок чоловікові своїми руками.
Від вас не потрібно ніяких спеціальних знань і особливої ​​майстерності, тільки ваше бажання, фантазія і винахідливість допоможуть вам зробити незвичайний подарунок улюбленому чоловікові.
Кілька ідей оригінальних подарунків чоловікові своїми руками. Вибрати спосіб виготовлення подарунка допоможуть вам захоплення коханої людини.Якщо самі не можете підібрати ідею щоб зробити подарунок своїми руками – зайдіть в мережу інтернет на сайт каталога  товаров Allbiz, тут дуже великий вибір і подарки ручной работы здесь http://www.ua.all.biz/podarki-ruchnoj-raboty-bgg1048621 найвищої якості, які ви можете замовити з доставкою додому. Зробіть своєму чоловікові найкращий подарок. Листівка - пазл

Листівка – пазл

Знадобиться аркуш білого паперу або картону, клей, ножиці, непотрібні фотографії, коробочка, старі журнали, скотч. На аркуш паперу в будь-якому вподобаному вам порядку наклеюєте, вирізані з журналів фрази прикольного змісту, які на ваш погляд підходять до характеристики вашого чоловіка. У центр листа можете помістити фото винуватця торжества, фото можна доповнити будь-якими вирізаними з журналів елементами. Коли поверхню листа повністю заповнитися, заламініруйте її (акуратно заклейте широким скотчем). Лист можна заповнити з двох сторін. Потім розрізаєте листівку на пазли. Їх збираєте в коробочку, яку теж оформляєте. Подарунок чоловікові своїми руками готовий.

Фотографія в рамці

Фотографія в рамці

Виберіть найбільш вдалу фотографію вашого чоловіка. Купуйте недорогу рамку для неї. І за допомогою своєї фантазії зробіть оригінальний подарунок. Можна зістарити (поверхня обробити ацетоном), шматочками старих шпалер заклеїти поверхню рамки, потім покрити лаком. Шпалери підбирайте в тон рамці. Для щоб прикрасити рамки використовуйте різнокольорові стрічки і шнури, старі гудзики і монети.

Улюблені ласощі
Улюблені ласощі

Напевно існує у вашого чоловіка ласощі, що він дуже любить. Шоколад, майонез, оселедець … Купіть той продукт, який він вважає за краще всьому різних виробників. Покладіть у велику коробку і красиво її упакуйте.
Подарунок чоловікові своїми руками легко виготовити, якщо ви займаєтеся рукоділлям. В’язання, вишивка, шиття і т.д.
І ще, часом найпростіші матеріали, які дуже часто ми ви викидаємо, можна використовувати, щоб виготовити креативні подарунки на день народження чоловікові своїми руками (пакувальний картон, старі коробки, газети, непотрібні журнали, старі шматки шпалер, гудзики, пакети і багато іншого ).
Ваше тепле ставлення, гумор, позитивний погляд на життя – це все принесе подарунок чоловікові своїми руками.

Залишити коментар