Ви знаходитесь тут: Головна > Корисні поради > Подарунки – дарувати чи отримувати?

Подарунки – дарувати чи отримувати?

Подарунки … У кожного, хто чує це слово з’являється посмішка і солодке передчуття, очікування чогось  дуже радісного. І отримувати і дарувати подарунки однаково приємно: передчуття отримання того про що мрієш або несподіваного сюрпризу, не менш бажаного, а також задоволення та радість від того, що твій подарунок припав до смаку і приніс відчуття щастя.


Традиція дарувати подарунки – один з найдавніших звичаїв у світі, згадаємо подарунки волхвів, піднесені немовляті Ісусу. Ще в Древньому Римі почали дарувати подарунки на новий рік, це настільки сподобалася, що громадяни стали дарувати їх одне одному з різних приводів. У давнину ритуал підношення дарів був суворо регламентований – як, кому і що саме дарувати. Але з часом подарунки індивідуалізувати, придбали сенс: відображення ставлення до людини і спробу доставити йому радість і задоволення.

Існує безліч дорогих подарунків, які увійшли в історію: острів, подарований Онассисом Жаклін, діамант у 70 карат для Елізабет Тейлор, соболині манто, завдовжки в 1500 метрів, але неперевершеним вважається мавзолей Тадж-Махал – вічний пам’ятник любові.

Можна звичайно прагнути до цього, але іноді навіть квітка, подарована без приводу або маленьке колечко, найпростіший будь-який подарунок, зроблений від душі і з любов’ю, обрадують коханого не менше.

Дарувальник часто стоїть перед вибором – що подарувати? Якщо відомі бажання або мрія, то все залежить тільки від матеріальних можливостей, а якщо ні … Що купити, де, як догодити смаку … Визначившись з шуканим, в залежності, від того який подарунок вибраний, вирушаємо в торговий центр, спеціалізований магазин подарунків, туристичне агентство або салон краси.

Вклавши душу в подарунок, можна бути впевненим, що він обов’язково сподобається, адже зроблений з любов’ю і від щирого серця він принесе удачу і дарувальнику. У сучасному світі з’явилася можливість виразити своє «Я» при підборі та даруванні подарунків. Є безліч ексклюзивних подарунків, з дизайном, придуманим особисто, зроблених в єдиному екземплярі, індивідуальних і нагадують саме про вас.

Ну а якщо все-таки немає впевненості в бажанні певного подарунка або його доречності, то найкращим вибором стануть подарункові сертифікати. Вибір величезний – це і вечерю в ресторані, і відвідування салону краси, подорож і професійна фотозйомка, політ на повітряній кулі і стрибок з парашутом, покупка на суму сертифіката будь-якого бажаного товару в магазині або серія процедур в СПА-салоні. Список можна продовжувати і продовжувати. Удачі у виборі подарунків, і нехай вони приносять взаємну радість і одержувачу і дарувальнику.

Залишити коментар