Ви знаходитесь тут: Головна > Манікюр > Підбираємо красиві нігті

Підбираємо красиві нігті

як наростити нігті

Щаслива та жінка, яка обдарована помітною зовнішністю від природи, яка не тратить додаткових сил, часу і грошей на приведення себе в порядок. Але за нинішньої екологічної обстановки і стресового стилю життя майже неможливо досягти ідеалу. Що ж робити? Як досягти природної привабливості? А адже зовнішність – не просто спосіб підвищити самооцінку, але і свого роду робочий інструмент, оскільки багатьом представницям прекрасної статі необхідно створити позитивний імідж, щоб домогтися успіху в професійній діяльності.

Отже, гардероб приведений в порядок, зачіска лежить прекрасно, взуття відповідає сумочці, а косметика лише відтіняє дану Богом красу. Але в самий несподіваний момент вся цілісна картина може піти нанівець через таку, здавалося б, дрібницю, як негарні нігті. Просто саме вчора з вечора у вас не вистачило часу або сил, щоб знову і знову потрудитися над ними. А скільки вже сліз пролито буквально через одного недоречно зламаного нігтя … Неприємно? Так. А головне – такий нюанс може зірвати ваші давно плекані плани. І, щоб захистити себе від подібних “сюрпризів”, краще звернутися до кваліфікованих фахівців – майстрів  по мистецтву нарощування нігтів.

як наростити нігтінарощування нігтів

А адже це і справді – мистецтво! Якщо, звичайно, ви потрапили в руки майстрів, а не ремісників. Тільки професіонали своєї справи зможуть створити ваш індивідуальний образ за допомогою новітніх технологій. Наростити нігті на тіпси або форми? Подовжити їх гелем або акрилом? Вибрати варіант класичний – під фарбування або ж провести нарощування нігтів френч, подовживши нігтьове ложе? Цікаво, що такий дизайн може бути приурочений до урочистих дат та свят – Новий рік, весілля, корпоратив … А крім звичного лаку в хід майстер може пустити черепашки, натуральні (в тому числі – дорогоцінні) камені, перламутр, підвіски. А як чудово виглядають на таких нігтях витончена ліпнина, повітряний розпис, строката флористика!

як наростити нігтінарощування нігтів

Зовсім не обов’язково, що термін «нарощування нігтів» має на увазі їх божевільну шокуючу довжину: як ви віддасте перевагу – так майстер і зробить. Зате міцні доглянуті нігті тепер завжди будуть при вас, не віднімаючи дорогоцінного часу і нервів на щоденний догляд. Важливо, однак, щоб точно була дотримана технологія виконання нарощування, а також правильно вибрані матеріали, адже все це буде досить міцно кріпитися на вашій живий нігтьової тканини.

Обязательно посетите музеи англии , когда будете там.

Залишити коментар