Ви знаходитесь тут: Головна > Відпочинок > Переваги надувних басейнів

Переваги надувних басейнів

У минулі роки басейн був атрибутом розкоші. Але часи змінюються і сьогодні магазини пропонують людям величезний асортимент цих конструкцій різних розмірів і вартості. Тепер нескладно навіть побудувати стаціонарний басейн у своєму саду, але багато хто все ж віддають перевагу надувним моделями. Такі вироби являють собою мішок, виконаний із ПВХ плівки і укріплений сіткою з поліестеру.
Плюси надувних басейнів
Якщо ви сказали собі: «Я обов’язково куплю басейни для членів сім’ї і друзів », то ви не пошкодуєте про своє рішення з багатьох причин. Головний їх плюс – простота збірки. Навіть дитина, використовуючи насос, може без праці надути таку конструкцію. Крім того, даний виріб відрізняється мобільністю. Попросту кажучи, його можна в будь-який час переставити на інше місце або ж зовсім прибрати.
Ці басейни неглибокі, тому ідеально підходять для маленьких дітей. Їх експлуатація не залежить від таких зовнішніх факторів, як стан грунтових вод і т.д. Для монтажу конструкцій з ПВХ плівки не потрібно підготовляти котлован.
Вибір моделі
Вибираючи надувний басейн, з’ясуйте, з якого матеріалу він виконаний. Якщо продавець, не вдаючись у подробиці, відповість вам, що конструкція виготовлена ​​з полівінілхлориду, обов’язково уточніть кількість і товщину його стінок, а також поцікавтеся, чи є у стінок  армування. Можна купити такі емкости в http://www.ru.all.biz/emkosti-bgg1000858   з доставкою на дом.  В каталозі товарів Allbiz ви знайдете басейн на будь-який вигляд.
Вивчайте  басейн, що вибираэте тільки з бортами, наповненими повітрям. Якщо борта  досить високі, його можна легко перекинути, навіть заповнивши водою. Щоб цього не сталося, на стінках конструкції повинні бути гумові кільця. До них після встановлення ємності з ПВХ прив’язується мотузка, яка також кріпиться до вбитих у землю кілочків.
До моменту придбання басейну вам потрібно обов’язково з’ясувати, як з нього зливати воду. Викачувати її можна за допомогою насоса, але це дорого і непрактично. Набагато краще, якщо у басейна є злив, що підключається до садового шлангу діаметром 25, 13 або 19 мм. Завдяки такій системі басейн можна використовувати і для купання, і для поливу городу.

Залишити коментар