Ви знаходитесь тут: Головна > Хвороби > Ознаки пмс

Ознаки пмс

ознаки ПМСОзнаки пмс дівчата і жінки знаходять у себе постійно, навіть під час менструального синдрому. О, пмс – ця чарівна абревіатура, яка допомагає списати всі проблеми, всі бажання, всі нервозності і так далі аж до ядероной війни. Кажуть, що ознаки пмс відчувають 90% жінок, найголовніша ознака пмс – нервозність (сварки та конфлікти з оточуючими), в інших випадках тяга до їжі, і серйозні нездужання.

Чому ж раніше не було описано ні предмеснструального синдрому, ні ознак пмс? Та все тому, що у жінок менструації були рідше внаслідок того, що вони частіше, ніж зараз, народжувти дітей. В даний час знаходиться безліч варіантів виникнення пмс – від поганої екології до надмірного достатку прийняття медикаментів.
Ось основні ознаки пмс: болить голова, набір ваги, біль у молочних залозах, поганий стан шкіри, біль у спині, тяга до солодкого, підвищена стомлюваність, герпес на губах, роздратування до всього, часта зміна настрою, незадовільна робота шлунково-кишкового тракту, порушенні координації та багато іншого). Кажуть, що якщо у тебе є хоч три цих ознаки, то у тебе точно передменструальний синдром.
Виявляється, ні вчені, ні лікарі так і не змогли визначити причини виникнення передменструального синдрому, і тим більше методів лікування пмс. Всі ліки від пмс це вітаміни і антидепресанти.що таке ПМС
Коли хочеться солодкого, або хочеться посваритися, то не варто звинувачувати в усьому пмс, а перш за все, може краще спробувати розібратися в собі? Адже ті що сидять на дієті постійно хочуть солодкого, а роздратованість близькими з’являється внаслідок якихось вчинків останніх.
Так що, якщо виявите в себе ознаки пмс, поговоріть зі своїми близькими, вони-то точно допоможуть вам усвідомити вашу цінність і любов.

Залишити коментар