Ви знаходитесь тут: Головна > Манікюр > Нарощування нігтів: мода, зручність, краса

Нарощування нігтів: мода, зручність, краса

нарощування нігтів
Кожна сучасна жінка намагається стежити за собою. Ми робимо маски для волосся, обличчя та тіла. Відвідуємо басейн і ходимо на фітнес, стежимо за своєю фігурою. Наші руки і нігті вимагають не меншого догляду, адже руки по праву вважаються «обличчям» жінки. Не варто забувати влаштовувати своїм ручкам контрастні ванночки і користуватися кремами. Перед виходом на вулицю бажано змастити руки кремом, який захистить їх від холоду й вітру, а після домашніх справ потрібно нанести живильний крем, щоб вони не страждали від хімії.


Окремої уваги заслуговують нігті. За ними також необхідно стежити. Ванночки, зміцнюючі нігтьову пластинку – це кора дуба, наприклад, а відвар ромашки допоможе зняти запалення, якщо таке має місце після невдалого манікюру.

нарощування нігтівНе всім дані від природи міцні і красиві нігті. Скільки не намагаємося їх зміцнити і відростити до бажаної довжини, ніяк не виходить. Тут уже ні ванночки не допомагають, ні спеціальні косметичні засоби для зміцнення нігтів. Вони все одно ламаються, шаруються і залишаються такими ж короткими. А як хочеться мати прекрасний манікюр і не соромитися показувати руки, особливо, якщо чоловік хоче їх поцілувати.

На щастя, сучасні засоби дозволяють створити нігті, які не тільки зовні нічим не відрізнятимуться від справжніх, але й будуть міцними і надійними. Це нарощування нігтів. Якщо власні нігті залишають бажати кращого, то багато жінок вдаються до допомоги майстра нігтьового сервісу і нарощують їх. Матеріали, які призначені для цього, безпечні і різноманітні. В основному використовують акрил і спеціальний гель. Суперечки про те, який з матеріалів краще ведуться між тими, хто вже користується такою послугою, дуже давно. І звичайно кожен хвалить те, чим користується сам, а тому вибирати доведеться індивідуально і подивитися, що вам сподобається найбільше. У будь-якому випадку, нарощений ніготь – це штучно подовжена нігтьова пластина з певного матеріалу, який в будь-якому випадку відноситься до акрилатів.

нарощування нігтівВ даний час нарощені нігті отримали велике поширення і користуються популярністю. Багато хто почав освоювати техніку нарощування для того, щоб перетворити це в професію. Хтось просто користується послугами фахівців і вже не уявляє собі як раніше жив з короткими нігтями. Крім того, довгі нігті дозволяють не просто покрити їх однотонним лаком, але і створити справжній витвір мистецтва. Для цього не тільки створюється певний дизайн малюнка, але і використовується ліплення. Доручіть професіоналам зайнятися вашим руками, і результат перевершить всі ваші очікування.

Залишити коментар