Ви знаходитесь тут: Головна > Косметологія > Нарощені вії та нігті – це естетично і зручно

Нарощені вії та нігті – це естетично і зручно

нарощені вії та нігті
У давні часи довгі вії були особливою гордістю спокусниць, так само неймовірними зусиллями досягалася краса довгих доглянутих нігтів. Але косметологія йде семимильними кроками вперед і зараз нарощування вій та нігтів – звична процедура, яка займає зовсім небагато часу.

Погляд, як у Клеопатри – це реальність за допомогою нарощених вій!


Можна підібрати не тільки довжину, але і матеріал для нарощування: шовк, норка і соболь. Ці назви умовні, оскільки матеріал виконаний з штучних мікроволокон, хоча зовні вії схожі на натуральний шовк або шерсть тварин.

Найбільш популярні у сучасних модниць шовкові вії, які виглядають більш природно, з довжиною волоса 8-14 мм. Такі вії тримаються від 2 тижнів до 2 місяців, не заподіюючи своїй власниці ніяких незручностей, бо дуже легкі, до того ж їх нарощування порівняно недороге.

Ефект забарвлених вій досягається при роботі з норкою, це пояснюється більшим діаметром волоска, і виглядає він, як пофарбований. Ці війки важче шовкових, що особливо відчувається, якщо власні тоненькі і слабкі. Але, створюючи хороший обсяг, такі вії більш виразні. Нарощені вії та нігті –  придають сособливого настрою протягом всьбого дня.
нарощені вії та нігті

нарощені вії та нігті

Тільки в особливо урочистих випадках застосовуються соболині вії, вони дуже важкі через свій значний об’єм, тому витримати більше ніж кілька днів з такими віями нелегко, але і яскравий ефект після нарощування забезпечений.

Гель під дією ультрафіолету стає міцним матеріалом і перетворюється в гладенький і блискучий шар. Гель не викликає роздратування, наноситься на тіпси, форми або прямо на нігті. Для довгих нігтів краще використовувати тіпси або форму. А якщо свої нігті виглядають задовільно, тільки хочеться додати їм більш здоровий і блискучий вигляд, то можна нанести гель прямо на нігті.
нарощені вії та нігті

нарощені вії та нігті

Акрилові нігті нарощуються за іншою технологією, для них спеціальний порошок змішують з мономером (рідина) і утворюється  акрилат, що швидко наносять на форму і після застигання (1-2 хвилини) моделюють пилкою і полірують. Хоча акрилові нігті міцніше і дешевше гелевих, але вони можуть негативно впливати на стан своїх нігтів і викликати алергічну реакцію. Так що вибирати необхідно, проаналізувавши всі аспекти процесу нарощування.

Пам’ятайте що нарощені вії та нігті – це естетично і зручно, і головне справжнє свято для будь-якої дівчини чи жінки!

Купить продать квартиру на сайте Симферополя

Залишити коментар