Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Народна медицина рецепти гінекологія

Народна медицина рецепти гінекологія

Використовує народна медицина рецепти гінекологія лікарські рослини і те, що завжди є, як прийнято говорити, під рукою – харчову соду, йод, сіль і т.д. Наприклад, позбавити себе від такого малоприємного захворювання, як молочниця, можна вкрай просто і в домашніх умовах. Молочниця отруює життя дуже багатьом жінкам, з’являючись під час вагітності, після прийому антибіотиків, після переохолодження і так далі.

Народна медицина рецепти гінекологія (молочниця)
Знадобиться:
1. окріп – пів літра;
2. сіль – 1ст. ложка;
3. сода – 0,5 ст. ложки;
3. йод – 5-6 крапель.
Сіль додають у воду і кип’ятять пару хвилин. Потім розчин потрібно остудити (приблизно, до 40 градусів), додати соду і йод. Сорокаградусний розчин використовують для спринцювань протягом 5 днів кожен ранок.
Безпліддя, на щастя, – не завжди вирок. Чоловіче і жіноче безпліддя, що виникає на тлі гіпофункції репродуктивних органів можна побороти і в домашніх умовах.
Народна медицина рецепти гінекологія (безпліддя)
Знадобиться:
1. окріп – 500 мг;
2. насіння подорожника – 2ст. ложки;
Насіння подорожника заливають окропом і проварюють близько 8 хвилин, потім настоюють протягом 1 години. Приймають цей відвар протягом 30 днів, тричі на день до їжі, потім роблять перерву, як мінімум, на 10 днів і повторюють пройдений курс.
Крім цього, в якості стимулятора вироблення гормонів, ефективний прийом морквяного соку тричі на день по 50 мг протягом 35-40 днів.
Рясні кровотечі і запалення на тлі фіброматозу, поліпи, непрохідність труб, ерозія шийки матки, безпліддя, токсикоз при вагітності, порушення менструального циклу – проблеми, які можна вирішити і в домашніх умовах.
Народна медицина рецепти гінекологія (від поліпів до токсикозу вагітних)
Знадобиться:
1. окріп – 2стакана;
2. рамішія (ортілія) однобока – 2ст. ложки.
Рамішію (Орталь) однобоку подрібнюють і заливають окропом, настоюють 2 години і проціджують. Приймають один раз на день за пів години до їжі по третині склянки.
Можна замінити прийом відвару на прийом спиртової настоянки.
Знадобиться:
1. горілка – 1л;
2. рамішія (ортілія) однобока – 100г.
Рамішію (Орталь) однобоку подрібнюють і заливають горілкою, настоюють, застосовуючи правила приготування лікарських форм, в даному випадку настойки, а саме: 2 тижні в теплому і обов’язково темному місці. Приймають по 35-40 крапель до їжі тричі на день від 20дней до декількох місяців.

Залишити коментар