Ви знаходитесь тут: Головна > Дієти, Здоров'я, Корисні поради > Рецепти для схуднення в народній медицині

Рецепти для схуднення в народній медицині

Рецепти для схуднення в народній медицині Рецепти для схуднення в народній медицині  – тема, яку не можна обійти стороною. Радісно і легко зкинути кілограми зайвої ваги – мрія багатьох. На цю ідею працюють фармацевтичні компанії, лікарі-дієтологи і просто любителі, кожен з яких анонсує свої рецепти та методики, пропонує і народна медицина рецепти для схуднення.

Рецепти для схуднення в народній медицині   (настій):
Знадобиться:
1. сіна (лист) – 2 ст. ложки;
2. ялівець (плоди) – 2ст. ложки;
3. жостір (кора) – 2ст. ложки.
4. окріп – 1л.
Сіна, ялівець, жостір заливаються літром окропу і витримуються 15 хвилин на паровій бані, потім відставляють до повного охолодження і через  марлю проціджується.
Кожного разу перед їжею приймають 1 ст. ложку настою, який необхідно зберігати в холодильнику (нижня полиця). Не варто користуватися допомогою цього настою більше місяця, щоб уникнути звикання організму, яке неодмінно послідує.
Рецепти для схуднення в народній медицині  (висівки):
Знадобиться:
1. висівки – 10 ст. ложок;
2. окріп – 1 стакан.Рецепти для схуднення в народній медицині
У керамічний кухоль засипати висівки, залити окропом і випити напій ще гарячим ввечері і другий раз, на наступний ранок. Цей висівковий еліксир пригодиться  до речі і при алкогольній інтоксикації (похмілля), виганяючи токсини з нашого організму, він «струсоне» і «приведе» в тонус травну систему і «налаштує» мікрофлору кишечника.
Рецепти для схуднення в народній медицині  (кефір через день)
Знадобиться:
1. їжа без обмежень;
2. кефір в будь-яких кількостях, але який містить 1% жирності.
Поїдання улюблених продуктів без обмежень чергується через день з кефіром, знову ж таки в будь-яких кількостях. Щоб не засмучувати цієї легкої дієтою людей з підвищеною кислотністю, яким не рекомендований кефір або кефірна дієта, пропонується замінити кефір якими сухофруктами, але не більше 200г в день.
Рецепти для схуднення в народній медицині   (тільки для любителів солодкого):
Знадобиться:
1. Карамель смоктальна – 525 г (на тиждень).
2. вода без газу мінеральна – не обмежено.
У день потрібно з’їдати не більше 75грамм карамелі смоктальної  і рясно пити воду, це буде не важко, адже карамелі викликають спрагу. Краще зупинити свій вибір на цукерках, що містять вітаміни, їх асортимент в магазинах і аптеках величезний. Поїдаючи карамелі, можна таким чином розлучитися із 3-5кг  зайвої ваги.

Залишити коментар