Ви знаходитесь тут: Головна > Косметологія > Мінеральна косметика: ризики використання

Мінеральна косметика: ризики використання

 

мінеральна косметикаМінеральна косметика – відносно новий різновид косметики, яка виготовляється з різних мінералів. Реклама стверджує, що це здорова альтернатива звичайній косметиці, яка часто містить шкідливі для шкіри хімічні речовини. Але використання мінеральної косметики теж пов’язане з ризиками, які слід враховувати, перш ніж спробувати цей вид косметики.

Подразнення шкіри

Мінеральна косметика може подразнювати шкіру. Деякі речовини, що містяться в мінеральній косметиці, наприклад, оксихлорид вісмуту, можуть стати причиною подразнення шкіри. Якщо після використання будь-якого мінерального засобу на вашій шкірі з’явилося почервоніння або свербіж, відразу ж змийте його м’яким очищаючим засобом і ніколи більше не використовуйте.мінеральна косметика

Алергічна реакція

Ще одним негативним побічним ефектом застосування мінеральної косметики може стати алергічна реакція. До складу мінеральних косметичних засобів входять речовини, такі як кукурудзяний крохмаль, стеарат магнію, тальк і навіть масла, які іноді призводять до подразнення шкіри, сильного висипу і в деяких випадках до набряків.

Проблеми з диханням

Якщо у вас є проблеми, пов’язані із захворюваннями дихальної системи, наприклад алергія або астма, мінеральна косметика може посилити їх. Один з унікальних факторів мінеральної косметики полягає в тому, що вона виготовляється з дуже дрібного порошку. Цей порошок може потрапляти в ротову і носову порожнини, а звідти в дихальні шляхи, що й викликає труднощі з диханням.

Вугровий висип

Вугрі – дуже неприємний побічний ефект, який може бути спричинений використанням будь-якої косметики, і мінеральна косметика не є винятком. Через те, що вона дуже дрібна, мінеральна косметика може проникати в пори і накопичуватися там ще легше, ніж будь-яка інша косметика. Якщо у вас суха шкіра, абсорбуючі частки в мінеральній косметиці можуть привести до зворотного ефекту і вбирати занадто багато натурального шкірного жиру, висушуючи шкіру, що так само, як і закупорені пори, може стати причиною появи вугрів.

Бесплатно подать объявление продам мебель в Киеве на сайте ua.prodavec.com

Залишити коментар