Ви знаходитесь тут: Головна > Все про масаж > Масаж в боротьбі з варикозним розширенням вен

Масаж в боротьбі з варикозним розширенням вен

варикозне розширення венЯкими ж жахливими для всіх без винятку жінок є слова «варикозне розширення вен». Нікому не хочеться мати ноги, з роздутими синюшними венами, які доставляють великий дискомфорт і хворобливі відчуття. У групі ризику знаходяться вагітні жінки та ті, хто на ногах проводить чималу частину свого життя. Нинішня медицина, звичайно ж, пропонує вирішення цієї проблеми за допомогою оперативних втручань та ін’єкцій, які сприяють звуженню вен. Але для початку варто спробувати використовувати інші, більш консервативні методи лікування.

Багато жінок вважають масажер для ніг досить дієвим у профілактиці варикозного розширення вен. І вони праві! Регулярні фізичні вправи, контрастний душ, всілякі противоварікозны креми поряд з масажем дійсно дуже ефективні. Кожен день можна навіть самостійно робити легкий масаж ніг, достатньо просто натискати на м’язи великими пальцями рук і робити рухи, що погладжують до області серця.варикозне розширення вен
Серед пропозицій приватних клінік можна зустріти такі процедури, як лімфодренаж і пресотерапія. Справа в тому, що при варикозному розширенні вен утворюються сильні набряки в результаті порушення перебігу лімфи. Дані ж процедури сприяють процесу її відтоку. Пацієнтам проводять масаж із застосуванням мікрострумів різної частоти. Але проблема полягає в тому, що проведення подібного масажу допускається лише на самій ранній стадії захворювання. Масажист може порекомендувати лікувальний масаж, що ліквідує набряк тканин і запальний процес, в результаті якого відбувається спорожнення судин, перерозподіл крові, прискорення кровотоку і загальне поліпшення функції венозної системи.
Але повернемося до того, що самі жінки можуть зробити для того, щоб запобігти появі варикозу або зменшити його масштаби. Дуже хорошою розслаблюючою дією володіють розслаблюючі ванночки, а якщо це буде ще і гідромасажна ванна для ніг, то ефект буде ще більшим. За допомогою неї можна проводити масаж ступень ніг, полегшує доступ крові до тканин, знімає спазми вен і судин, м’язову напругу. Слід зазначити, що всі водні процедури дуже корисні при захворюванні варикозом.
Кожна жінка, яка бажає мати гарні здорові ноги повинна вживати профілактичних заходів для уникнення такого неприємного захворювання. Даруйте вашим ногам турботу, і вони будуть радувати вас своєю красою!

Залишити коментар