Ви знаходитесь тут: Головна > Все про масаж, Здоров'я > Масаж – незамінний і ефективний засіб підтримки здоров’я

Масаж – незамінний і ефективний засіб підтримки здоров’я

як робити масаж
Погладь мені спинку! З дитинства ми говоримо цю фразу. І чим старше стаємо, тим більшу відчуваємо потребу в масажі. Фізичні та психічні навантаження дають про себе знати напругою і втомою м’язів. Масаж зніме напругу і больовий синдром, створить умови для швидкого відновлення організму, підвищить працездатність. Правильно проведений масаж допомагає виведенню з м’язів продуктів розпаду. Роблячи м’язи більш еластичними, масаж впливає і на внутрішні органи. Якщо дивитися більш широко, то можна сказати, що масаж впливає на шкірні покриви, підшкірний жир, м’язи, суглоби, зв’язки, внутрішні органи, нервову, кровоносну і лімфатичну системи, а також на обмін речовин.чоловічий масаж фото
Види масажу: вибираємо з розумом
Існує величезна безліч видів масажу. Перелічимо основні: класичний, лікувальний, спортивний, гігієнічний, профілактичний, рефлекторний, косметичний, вакуумний, водний, лимфодренажний, антицелюлітний, самомасаж мужской эротический массаж. Який з них вибрати, кожен вирішує сам. Важливо пам’ятати принцип «не нашкодь». Масаж протипоказаний при багатьох захворюваннях, у тому числі при хребетних грижах. Навіть перенесене ГРЗ дає про себе знати: масаж призначають не раніше двох днів після одужання. Список захворювань, при яких масаж неприпустимий, настільки великий, що було б правильно порадитися з лікарем до того, як пройти курс масажу.
Якого ефекту чекати від масажу?
Обмінні процеси активізуються: підвищується обмін речовин, виведення продуктів розпаду, посилюється циркуляція крові. Можна очікувати зниження ваги і зменшення целюліту, якщо, звичайно, ви не підвищите в цей період калорійність харчування.
В результаті масажу підвищується кількість гемоглобіну, існуюча анемія може піти на спад. Шкіра очищається від омертвілого шару клітин, отримує посилене харчування завдяки інтенсивному кровообігу, набуває рожевого кольору, стає більш пружною і еластичною, зменшуються шкірні дефекти. М’язи розслабляються, але в той же час тонізуються, зникає больовий м’язовий синдром, сповільнюється м’язова атрофія, що актуально для людей, ведучих малорухливий спосіб життя.
Короткочасний масаж (тривалістю три-п’ять хвилин) краще сприяє відпочинку і розслабленню м’язів, ніж півгодинний відпочинок. Було відмічено, що можна попередити появу артрозів завдяки своєчасному і регулярному проведенню масажу. У цьому випадку хрящова тканина отримує харчування і не пошкоджується, не даючи місця артрозу.
Душевна рівновага відновлюється слідом за поліпшенням стану тіла. Зменшується збудливість, стресові ситуації протікають менш болісно.
Масаж дає відчуття бадьорості, свіжості. З’являється приємна пружність м’язів, тіло нагадує пружину, готову розкритися. Змінюється на краще і шкіра, стаючи більш гладкою. Тому кілька сеансів масажу можуть стати поштовхом до поліпшення фігури і корекції ваги.

Мітки:

Залишити коментар