Ви знаходитесь тут: Головна > Відпочинок > Максимум комфорту з мінімальними витратами в міні готелях Києва

Максимум комфорту з мінімальними витратами в міні готелях Києва

 міні готель

Багато мандрівників часто стикаються з проблемою вибору місця проживання в Києві. Де краще зупинитися – в звичайному готелі або міні-готелі? Адже у кожного формату є свої переваги.
Чим крупніше готель, тим її персонал, в силу більшої завантаженості, менше часу зможе приділити своїм постояльцям. Бути набагато більш уважними до відвідувачів можуть дозволити собі міні-готелі, що мають номерний фонд до 20-30 кімнат.
Безліч міні-готелів розміщуються в центральній частині міста або недалеко від неї, що є великою перевагою. Наприклад, міні-готель на Лук’янівці знаходиться в історично старому районі столиці. Це місце вважається торговим і діловим центром Києва. Від аеропорту і залізничного вокзалу до нього можна дістатися за 15 хвилин на громадському транспорті. Розташування готелю в настільки вигідному в транспортному відношенні місці дозволяє без праці дійти пішки до пам’ятних місць і пам’яток, якими рясніє центр міста.
Такі фактори як обслуговування, комфортність розміщення, харчування та ціни впливають на формування загального враження про те чи іншому готелі.
Практично всі готелі мають власні ресторани з фірмовою кухнею або надають в оренду площі індивідуальним підприємцям для організації кафе. Але всю картину можуть псувати непомірно завищені ціни на харчування.Практично кожен міні-готель і пропонує постояльцям номери класу «Економ», «Стандарт», «Люкс» і «Студіо». У кожному з номерів є невеликі кухні. Відвідувачі самі можуть приготувати собі сніданки, обіди та вечері зі свіжих продуктів. Детальніше ознайомитися з усім комплексом послуг можна тут . Оплата в готелі проводиться будь-яким з доступних клієнтові способів. Також працівники міні-готелю при необхідності можуть допомогти своїм клієнтам взяти на прокат авто для зручної подорожі містом чи вирішення своїх ділових проблем. Така послуга як прокат авто завжди є дуже зручною, адже зекономить багато часу, який мав би бути просто марно зіпсований на міський транспорт.міні готель
Багато мандрівників, зупиняючись в готелях, які працюють під відомими брендами, приблизно уявляють, якого рівня сервіс їх чекає, хоча абсолютної впевненості в цьому немає. Бо часом обслуговування в європейському готелі і сервіс в готелі на території пострадянського простору – дві різні речі. Такою перевагою не можуть похвалитися міні-готелі в силу своєї недавнього появи на ринку готельних послуг, тому про рівень комфорту в них можна судити з відгуків в інтернеті або на форумах, або за рекомендаціями знайомих.
Щодо бізнес-туристів можна сказати, що раніше цю категорію постояльців влаштовували тільки брендові готелі, які надавали в користування конференц-зали, переговорні кімнати з повним набором офісних послуг. Сьогодні аналогічний сервіс пропонують і багато малих готелів. А наявність в мережі свого представництва дозволяє забронювати готель Київ у будь-який час доби.

Залишити коментар