Ви знаходитесь тут: Головна > Лікування, Хвороби > Лікування раку шлунка

Лікування раку шлунка

рак шлункаОнкологія шлунка зустрічається найбільш часто з усіх ракових захворювань людини. І багато хворих, а також їх родичі засмучені поставленим діагнозом. Тому вони шукають клініки, які застосовують самі передові методики лікування онкозахворювань. Таким чином, стає цілком зрозумілим, чому багато з них вибирають лікування в Ізраїлі. Адже тут досконала і техніка, і медперсонал досвідчений і висококваліфікований, а також апаратура найбільш сучасна.

Які ж причини виникнення раку шлунка? На сьогоднішній день вони невідомі. Найчастіше виділяють наступні передракові стани і захворювання:
• виразка шлунка хронічного перебігу;
• гастрит шлунка зі зниженою кислотністю, що протікає в хронічній формі;
• В12 – дефіцитна анемія;
• гіпертрофічна гастропатія (хвороби Менетріє) – рідкісна хвороба, що має наступні ознаки: виникнення множинних складок, знижена продукція соляної кислоти, від’єднання протеїнів від клітин слизової оболонки шлунка. Найчастіше в 15% випадків дане захворювання призводить до раку шлунка.
• Поліпи шлунка. Найчастіше причина подальшого розвитку раку – гіперпластичні поліпи.
Лікування раку шлунка в Ізраїлі є перспективним оскільки там в клініках використовують тільки передові методи боротьби з цією в апікальній частині шлунка, здійснюють субтотальную резекцію, видаляючи при цьому 4/5 органа. В інших же випадках проводиться гастроектомія, з наступним зшиванням стравоходу і тонкого відділу кишечнику між собою. Також під час операції вирізаються і всі прилеглі околожелудочні зони, де розташовані лімфовузли, так як тут можуть локалізуватися метастази пухлини. Результативність лікування канцер шлунку безпосередньо залежить від швидкості виявлення захворювання і стадії, в якій перебуває новоутворення.
Кілька слів про хіміотерапії і радіотерапії раку шлунка.
В Ізраїлі практикують спільне використання радіо-та хіміотерапії. Одну тільки хіміотерапію застосовують лише у разі неоперабельності новоутворення або ж, коли пухлина не була повністю усунена. Іноді хіміотерапію можуть застосовувати і в разі ймовірності виникнення метастазів після операції, або ж коли їх не вдалося видалити.

Залишити коментар